Kosmiczna Pożyczka Opinie Forum

kosmicznapozyczka.pl opinie forum internetowe

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:KOSMICZNA POŻYCZKA - Pośrednik
Strona www:www.kosmicznapozyczka.pl lub kosmicznapozyczka.pl
e-mail:
Adres:
KRS:
NIP:
REGON:
Kontakt - Telefon:
Pośrednik ?TAK
Gdzie trafiają dane:DFEX Investments Limited z siedzibą w Nikozji (1 Avlonos, 1075, Maria House, Nikozja).
Kwota PożyczkiKażdy Pożyczkodawca, który współpracuje z serwisem kosmicznapozyczka.pl posiada własne kryteria co do progu minimalnego oraz maksymalnego pożyczki. Zazwyczaj jest to kwota od kilkuset złotych do nawet 25000 złotych, warto zatem zapoznać się z warunkami naszych partnerów, aby wybrać najlepszą ofertę dla siebie.
Na jaki okresDostępny okres pożyczki wynosi od 5 dni do 12 miesięcy.
WniosekOnline
WymaganiaKażdy Pożyczkodawca posiada własne wymagania co do udzielenia klientowi pożyczki. Z pewnością musimy jednak posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, a także mieć ukończone co najmniej 18 lat i posiadać obywatelstwo polskie. Ponadto, musimy wykazywać odpowiednią zdolność kredytową, która zagwarantuje nam stałą i regularną spłatę pożyczki, dzięki czemu jesteśmy wiarygodni w oczach Pożyczkodawcy i zwrócimy całą kwotę w ustalonym przez nas terminie.
Oferta
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem
Kosmiczna Pożyczka Opinie Forum

Kosmiczna Pożyczka Opinie Forum

Mam kredyty w innych instytucjach finansowych czy mogę się starać o Kosmiczną Pożyczke ?

Każdy wniosek składany przez użytkownika będzie analizowany indywidualnie w następstwie tego jeżeli w tym momencie posiadasz inne pożyczki gotówkowe możesz go dostarczyć a my ocenimy czy przyznać tobie pożyczkę gotówkową.

Czy Kosmiczna Pożyczka sprawdza BIK?

BIK powstało w roku 1997 dzięki udziałowi banków i Związku Banków Polskich. Biuro Informacji Kredytowej to najpotężniejsza w Polsce baza danych o podmiotach indywidualnych, jak i. Oprócz danych w zakresie kredytów bankowych, BIK gromadzi dane o pożyczkach krótkoterminowych. BIK cechuje duża sprawdzalność. utrwalone w Biurze informacji kredytowej wiadomości z jednej strony posiadają dobry charakter, szczególnie dla ludzi posiadających pozytywnądobrą historię kredytową, z drugiej złą dla osób, którzy mają zaległe zobowiązania finansowe. BIK ogólnie jest oceniane jako potrzebna instytucja, służąca obiektywnej ocenie sytuacji i wspierająca działania finansowe. udostępnianie danych z BIK jest bardzo duże. Możliwość otrzymania danych BIK jest możliwa za odpowiednia kwotą.

TAK – kredytodawca sprawdza informacje w historię w BIK,
Czy kosmicznapozyczka.pl podaje informacje o kredycie do ERIF, BIK, KRD, BIG? Czy dodaje do takich spisów jak BIK, KRD, ERIF, BIG?
Instytucja przy przeglądaniu klienta używa określonych baz także rejestrów dłużników stąd ma opcje dodawania danych o nierzetelnych klientach do wyżej przytoczonych baz.

Czy kosmiczna pożyczka sprawdza KRD?

KRD, to znaczy Krajowy Rejestr Długów, jest to największe biuro informacji gospodarczej utworzone 4 sierpnia 2003 roku, zajmujące się gromadzeniem oraz podawaniem dokumentacji, odnoszących się do wielkości jak również spłaceniu zadłużenia instytutów i.
Dzięki ustawie o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, przyjętej 9 kwietnia 2010 roku, dokumentacje mają możliwość być dostarczane przez gminy i ich jednostki organizacyjne, przedsiębiorstwa i osoby fizyczne posiadające tytuł wykonawczy.
System KRS, działający od 14 czerwca 2010 roku, podaje dane w bazie dłużników dla samorządów, administracji, podmiotów gospodarczych oraz sektorów mieszkaniowych, czy osób fizycznych.
Aby zostać wypisanym z rejestru, należy uregulować należność. Gdy pożyczkodawca dostanie spłatę długu, musi w ciągu 14 dni wypisać dłużnika z listy zadłużonych.

TAK – kredytodawca weryfikuje informacje w historię w KRD

Opóźnienie w spłacie pożyczki gotówkowej – Windykacja

Windykacja kredytu od pożyczkobiorcy jest dozwolona i akceptuje wszelkie zabiegi opisane w mających moc prawną przepisach prawnych. Występują dwie metody prowadzenia windykacji miękka i procesowa. Przeważnie odzyskiwanie roszczenia niewielkich kończy się na egzekucji mediacyjnej, która polega na doręczeniu do dłużników roszczeń, w których nakłania się go do opłacenia stworzonego zadłużenia.

Kosmiczna Pożyczka Opinie

Wszelkie opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.kosmicznapozyczka.pl prosimy także zamieszczać niżej w komentarzach pod postem. Dziękujemy za jakiekolwiek zamieszczone opinie. Zarazem prosimy o zachowanie dobrego pułapu debaty oraz nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą usuwane a użytkownicy banowani.

kosmicznapozyczka.pl opinie

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.