pozyczkatu.pl Opinie Forum

Pożyczka TU Opinie Forum – Porównywarka Kredytów i pożyczek

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:PożyczkaTU.pl serwis prowadzi finansek.pl - porównywarka pożyczkowa
Strona www:www.pozyczkatu.pl lub pozyczkatu.pl
e-mail:bok@pozyczkatu.pl
Adres:ul. Mickiewicza 45/51 w Pułtusku 06-100
KRS:
NIP:5681619328
REGON:365525582
Kontakt - Telefon:
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:Administarator danych: GITO Krzysztof Gierczak, Tomasz Marczewski spółka cywilna
Kwota PożyczkiNasi partnerzy oferują pożyczki z okresem spłaty od 3 do 120 miesięcy.
RRSOMaksymalne RRSO wynosi 17.28 %
WniosekOnline
Logowanie
Oferta
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem
pozyczkatu.pl opinie forum

pozyczkatu.pl opinie forum

Czy pozyczkatu.pl sprawdza historię w KRD?

KRD to narzędzie gromadzące wiedzę na w zakresie zadłużeń klientów indywidualnych czy podmiotów gospodarczych. Aby móc dodać lub przejrzeć bieżący rejestr, należy wykupić miesięczny dostęp. zdobycie informacji z KRD jest istotne zwłaszcza przed planowaną współpracą z jakimś kontrahentem. W tym wypadku KRD ma bardzo istotne działanie prewencyjne. KRD to najszerzej działająca tego typu placówka zrzeszająca wymianę danych gospodarczych w kraju. obecność platformy przypada na początek XXI wieku. Oferta usługowa KRD to przede wszystkim raporty w obszarze zadłużeń, ale także opcja pozyskania większej liczby odbiorców poprzez programowi „Rzetelna Firma”, który wspiera rzetelność i uczciwość organizacji. Kolejną zaletą KRD jest opatentowany sposób do odzyskiwania zadłużeń od dłużników.

TAK – instytucja finansowa sprawdza informacje w KRD czyli Krajowym Rejestrze Długów,

Czy Pożyczka TU sprawdza historię w BIK?

Grupa BIK stanowi jedyne miejsce informacji kredytowej i gospodarczej. przechowuje i udostępnia informacje zainteresowanym o tym, czy osoby fizyczne oraz spółki zdobyli jakieś zadłużenia i jak przedstawia się ich przebieg. To kopalnia wiedzy na temat zadłużeń finansowych. Raport z BIK można otrzymać uiszczając wskazaną kwotę, dzięki temu zabiegowi każda jednostka fizyczna może przekonać się jakie szanse ma na otrzymanie kredytu, a potencjalny kontrahent sprawdzi wypłacalność. Z BIK działają wszystkie banki w kraju oraz firmy pożyczkowe. Działalność biura informacji kredytowej przeciwdziała nadmiernemu narastaniu długów, a potwierdzone w BIK wiadomości pozwalają budować wiarygodną historię kredytową.

TAK – kredytodawca weryfikuje informacje w BIK

Opóźnienie w spłacie pożyczki gotówkowej – Windykacja

W wypadku zwłoki w spłacie kredytu gotówkowego, firma posiada uregulowanie do podjęcia czynności windykacyjnych mających na celu odzyskanie swojej wierzytelności, w tym w szczególności do:
a)połączenia telefonicznego z kredytobiorcą
b)wysyłania monitów listownych także na komórkę
c)przesłania tej wierzytelności do obsługi za pośrednictwem windykacji.

Po upływie okresu spłaty kredytu, firma ma akt prawny do dochodzenia zwrotu kredytu na drodze trybu sądowego. Wydatkami dochodzenia zwrotu kredytu gotówkowego na drodze trybu sądowego zostanie obarczony pożyczkobiorca.
Firma ma upoważnienie wysłać informacje o wierzytelnościach pożyczkobiorcy do Biura Informacji Kredytowej. Transfer Informacji do Biura Informacji Kredytowej jest realizowane na bazie udzielonej poprzez pożyczkobiorcę zgody wyrażanej we wniosku o pożyczkę gotówkową.

pozyczkatu.pl Opinie

Wszystkie opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie odnośnie www.pozyczkatu.pl prosimy także zamieszczać na dole w komentarzach pod tekstem. Dziękujemy za wszelkie zamieszczone opinie. Równocześnie prosimy o zachowanie poprawnego pułapu dyskusji i nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą usuwane a użytkownicy banowani.

PożyczkaTU Opinie

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.