e-cash.com.pl opinie forum pożyczka

Pożyczka e-cash.com.pl Opinie forum internetowe

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:Administrator serwisu www.e-cash.com.pl to
e-Finanse
Strona www:www.e-cash.com.pl lub e-cash.com.pl
e-mail:kontakt@e-cash.com.pl
Adres:11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie
KRS:
NIP:
REGON:
Kontakt - Telefon:
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:
Kwota Pożyczkikwota pożyczki od 500 - 100 000 zł
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
Oferta
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem
Pożyczka e-cash.com.pl opinie

Pożyczka e-cash.com.pl opinie

Czy pożyczka e-cash dzwoni do pracodawcy?

Nie, pożyczkodawca w żadnym przypadku nie telefonuje do Twoich przełożonych. Twoje dane personalne są w całości przechowywane i nie są wykorzystywane w celu dzwonienia do Twojego miejsca pracy.
Dostałem pożyczkę gotówkową w e-cash.com.pl na co mogę ją przeznaczyć?

Kredyt gotówkowy może być przeznaczona na obojętnie jaki cel. Nie trzeba uprzednio oznajmiać na co potrzebujemy wydać finanse z kredytu.

Czy mogę wycofać się z umowy pożyczki?

Odstąpienie od umowy kredytu gotówkowego, to uprzywilejowanie zakończenia umowy kredytu gotówkowego w ciągu 14 dni od momentu podpisania umowy. Odstąpienie z zaciągniętej pożyczki jest realne tylko w terminie 14 dni.Zerwanie umowy kredytu gotówkowego na podstawie kodeksy z dnia 12 maja 2011 roku. W przypadku wysyłania odstąpienia listownie liczy się data stempla pocztowego.

Czy pożyczka e-cash sprawdza historię w BIK?

BIK zostało założone w roku 1997 dzięki udziałowi banków i Związku Banków Polskich. Biuro Informacji Kredytowej to najpotężniejsza w kraju baza informacji o podmiotach indywidualnych, jak i firmach. Oprócz danych w zakresie kredytów bankowych, BIK posiada informacje o pożyczkach krótkoterminowych. BIK cechuje duża sprawdzalność. przechowywane w Biurze informacji kredytowej wiadomości z jednej strony posiadają pozytywny aspekt, zwłaszcza dla osób posiadających pozytywnądobrą historię finansową, z drugiej złą dla osób, którzy mają zaległe zobowiązania finansowe. BIK ogólnie jest postrzegane jako wartościowa instytucja, służąca obiektywnej ocenie sytuacji i wspomagająca działania finansowe. Wykorzystanie danych z BIK jest bardzo wysokie. Możliwość zakupu danych BIK jest możliwa za odpowiednia opłatą.

TAK – instytucja finansowa weryfikuje informacje w bazy BIK

Czy e-cash.com.pl sprawdza historię w KRD?

Krajowy Rejestr Długów, czyli w streszczeniu KRD to jedno z paru placówek informacji gospodarczej działające od 4 sierpnia 2003 roku. Para się przechowywaniem i udostępnianiem informacji również danych gospodarczych. Dotyczą one przede wszystkim zadłużenia i terminów spełniania się z zobowiązań. Gromadzone informacji dotyczą deweloperów oraz użytkowników. Dodanie pożyczkobiorcy do KRD skutkuje dołożeniem go do publicznej spisu zadłużonych obywateli oraz spółek. Taka metoda okazuje się najskuteczniejszym środkiem na odzyskanie nieuiszczonych pieniędzy np. nieuregulowanej płacy albo alimentów. O redukcję z KRD wypada się ubiegać poprzez zgłoszenie propozycji o wykreślenie.

TAK – firma sprawdza informacje w historię w KRD,

Czy E CASH przekazuje wiadomości o kredycie gotówkowym do ERIF, KRD, BIG, BIK? Czy dodaje do takich ewidencji jak BIK, BIG, ERIF, KRD?

Instytucja finansowa przy przeglądaniu kredytobiorcy używa określonych baz również rejestrów dłużników w takim razie posiada możliwość dodawania informacji o nierzetelnych klientach do wyżej wyliczonych baz.

Opóźnienie w spłacie kredytu gotówkowego – Windykacja

Jeśli nie uda nam się uregulować zobowiązania w umówionym terminie albo zalegamy ze spłatą rat kredytu po określonym czasie nasza sprawa zostanie przekazana do windykacji. Windykacja polega na takich działaniach, na skutek których dłużnik ureguluje swoją zaległość a jeśli nie – sprawa zostanie przekierowana do sądu i następnie do komornika. Zanim tak się stanie jest kilka opcji działania ze strony dłużnika. Można zawrzeć umowę z e-cash.com.pl o rozłożenie zadłużenie na mniejsze raty co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem zarówno dla pożyczkobiorcy, jak i dla pożyczkodawcy. Ten pierwszy nie naraża się na dodatkowe koszty komornicze, ten drugi- otrzymuje swoje pieniądze, wolniej, ale jednak.

e-cash.com.pl Opinie

Wszelkie opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.e-cash.com.pl prosimy także zamieszczać poniżej w komentarzach pod artykułem. Dziękujemy za wszystkie zamieszczone opinie. Jednocześnie prosimy o zachowanie poprawnego stanu debaty również nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą wyrzucane a użytkownicy banowani.

Pożyczka E-CASH Opinie

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.