Pożycz Pożyczkę Opinie – pozyczpozyczke.pl

pozyczpozyczke.pl Opinie kolejna pożyczka od Rapida

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:Pożycz Pożyczkę - Rapida Sp. z o.o.
Strona www:www.pozyczpozyczke.pl lub pozyczpozyczke.pl
e-mail:kontakt@pozyczpozyczke.pl
Adres:ul. Pięknej 24/26A, 00-549 w Warszawie
KRS: 0000647952
NIP:5252684957
REGON:365892926
Kontakt - Telefon:+48 732 100 752
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:XDIGITAL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa
Kwota PożyczkiRapida oferuje pożyczki od 2.500 zł do 25.000 zł na okres od 12 do 48 miesięcy
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
OfertaRapida oferuje pożyczki od 2.500 zł do 25.000 zł na okres od 12 do 48 miesięcy
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem
Pożycz Pożyczke Opinie

Pożycz Pożyczke Opinie

Kto może starać się o kredyt gotówkowy ?

Pożyczkobiorca:
-musi być pełnoletni
-posiada zdolność do spłaty pożyczki powstałych w konsekwencji dostania kredytu od firmy,
-nie może mieć niespłaconych chwilówek w firmie,
-nie może posiadać aktualnie otwartej kredytu w tej instytucji pożyczkowej,
-powinien posiadać ważny Dowód Osobisty,
-powinien mieć osobiste aktywne konto w SKOK lub w banku,
-powinien zawrzeć umowę z kredytodawcą,
-na 100% musi mieć aktywny numer telefonu,
-powinien być mieszkańcem Rzeczypospolitej Polskiej,
-powinien mieć stałe źródło zarobku

Czy mogę posiadać kilka chwilówek naraz?

W instytucji Rapida wolno mieć zaledwie jedno czynne zobowiązanie. Po jego oddaniu można strać się o następną pożyczkę gotówkową na dowód osobisty. Firma Rapida poważa stałych kredytobiorców proponując im porządne warunki przy następnych kredytach.,

Czy kredyt gotówkowy można zwrócić przed terminem?

Tak, Pożyczkę możesz zwrócić przed czasem.

Dlaczego mój wniosek o kredyt gotówkowy został odrzucony?

Wniosek o pożyczkę będzie odrzucony kiedy nie spełniasz założeń do udzielenia pożyczki gotówkowej a w szczególności kiedy:
-posiadasz poniżej 18 lat
-nie posiadasz konta bankowego,
-nie posiadasz aktualnego dowodu tożsamości,
-nie jesteś mieszkańcem RP,
-nie masz funkcjonującego telefonu,
-masz niespłaconą dotychczasową pożyczkę
-twój formularz rejestracyjny zawiera pomyłki,
-nie zawarłeś umowy z pożyczkodawcą,

Ile wynosi Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania?

RRSO, jest to całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta i umożliwia porównanie ofert różnych instytucji finansowych.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi od 48.8% do 69,3% w skali roku.

Czy mogę zrezygnować z umowy kredytu?

Odstąpienie od umowy pożyczki, to uprawnienie wypowiedzenia umowy kredytu w przeciągu 14 dni od dnia parafowania umowy. Odstąpienie z zaciągniętej pożyczki gotówkowej jest akceptowalne tylko w czasie 14 dni.Zerwanie umowy pożyczki gotówkowej na podłożu zarządzenia z dnia 12 maja 2011 roku. W przypadku wysyłania rezygnacji pocztą liczy się data stempla pocztowego.

Mam kredyty gotówkowe w różnych firmach czy mogę się starać o kredyt?

Każdy wniosek zgłoszony poprzez klienta jest analizowany indywidualnie w następstwie tego jeżeli obecnie posiadasz inne kredyty gotówkowe możesz go złożyć a my ocenimy czy przyznać ci pożyczkę.

Kiedy dostanę pieniądze z pożyczki Pożycz Pożyczkę ?

Środki z pożyczki gotówkowej pożyczkodawca wypłaci nawet w ciągu kilku godzin liczonych od momentu dostania korzystnej oceny zdolności kredytowej, pod warunkiem, że masz rachunek bankowy, na jakie ma zostać wpłacona chwilówka w współpracującym z instytucją finansową banku.
Uzyskałem pożyczkę gotówkową w pozyczpozyczke.pl na co mogę ją przeznaczyć?

Kredyt może być wydana na jakikolwiek cel. Nie trzeba uprzednio oznajmiać na co pragniemy wydać finanse z pożyczki gotówkowej.,

Czy Pożycz Pożyczkę dzwoni do pracodawcy?

Nie, instytucja finansowa w żadnym przypadku nie dzwoni do pracy. Twoje dane personalne są znakomicie przechowywane i nie są używane w celu telefonowania do Twojego miejsca pracy.

Czy „Pożycz Pożyczkę” sprawdza KRD czyli Krajowy Rejestr Długów?

KRD to miejsce udostępniające wiedzę na dotyczące zadłużeń klientów indywidualnych czy firm. Aby móc uzupełnić lub przejrzeć aktualny rejestr, trzeba opłacić miesięczny dostęp. zdobycie informacji z KRD jest ważne zwłaszcza przed planowaną współpracą z jakimś kontrahentem. W tym wypadku KRD ma bardzo istotne działanie zapobiegawcze. KRD to największa tego typu organizacja zrzeszająca wymianę danych gospodarczych w kraju. obecność firmy określa się na początek roku dwutysięcznego. Oferta usługowa KRD to przede wszystkim raporty w obszarze zadłużeń, ale również opcja zdobycia nowych klientów dzięki projektowi „Rzetelna Firma”, który promuje rzetelność i uczciwość firmy. inną zaletą KRD jest narzędzie do odzyskiwania zaległości od wierzycieli.

TAK – firma sprawdza informacje w KRD,

Czy „Pożycz Pożyczkę” sprawdza informacje w BIK?

Grupa BIK stanowi główne źródło informacji kredytowej i gospodarczej. Zbiera i przesyła informacje zainteresowanym o tym, czy podmioty samodzielne oraz podmioty gospodarcze mają jakieś zadłużenia i jak klaruje się ich historia. To cenne źródło wiedzy w obszarze zadłużeń finansowych. Raport z BIK można zakupić opłacając wymaganą kwotę, dzięki temu sprawdzeniu każda osoba fizyczna może sprawdzić jakie szanse posiada na otrzymanie kredytu, a potencjalny kontrahent sprawdzi zadłużenie lub jego brak. Z BIK współpracują wszystkie banki w Polsce oraz instytucje udzielające chwilówek. Działalność biura informacji kredytowej zapobiega nadmiernemu narastaniu długów, a zapisane w BIK dane pozwalają budować dobrą historię kredytową.

TAK – firma sprawdza informacje w BIK,

Czy pozyczpozyczke.pl przekazuje informacje o kredycie gotówkowym do BIG, ERIF, BIK, KRD? Czy wpisuje do takich rejestrów jak ERIF, BIG, KRD, BIK?

Firma przy sprawdzaniu pożyczkobiorcy używa określonych baz i indeksów dłużników więc ma możliwość dopisywania informacji o nierzetelnych klientach do wyżej przytoczonych baz.

Pożycz Pożyczkę od Rapida Windykacja

Egzekucja pożyczki od dłużnika jest legalna i aprobuje wszelkie kroki opisane w prawomocnych procedurach prawnych. Występują dwa sposoby postępowania windykacji polubowna i sądowa. Głównie zwrot długów niewielkich kończy się na windykacji polubownej, która polega na przekazaniu do dłużników pism, w których nakłania się go do uiszczenia powstałego zadłużenia.

Pożycz Pożyczkę Opinie

Jakiekolwiek opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie dotyczące serwisu pozyczpozyczke.pl prosimy także zamieszczać niżej w komentarzach pod artykułem. Dziękujemy za wszelkie zamieszczone opinie. Zarazem prosimy o zachowanie poprawnego poziomu dyskusji i nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą usuwane a użytkownicy banowani.

pozyczpozyczke.pl opinie

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.