5 wskazówek, kiedy i jak powiedzieć „Kocham Cię” po raz pierwszy

Powiedzenie „Kocham cię” po raz pierwszy to monumentalny moment w związku. Czas będzie wyglądał inaczej dla różnych par, ponieważ miłość rozwija się z czasem i jest odczuwana w różnym tempie. Dlatego naturalne jest zastanawianie się, jak poradzić sobie z momentem powiedzenia „Kocham cię”, a także najlepszymi sposobami wyrażania uczuć miłości do swojej znaczącej drugiej osoby.

Chociaż nie ma jednego uniwersalnego podejścia do powiedzenia „Kocham Cię” po raz pierwszy, oto 5 wskazówek, które pomogą Ci określić, kiedy i jak powiedzieć to najlepiej:

1. Mów to z właściwych powodów

Randka Jak powiedzieć kocham cię

Wspólna kolacja

Powiedzenie „kocham cię” musi być czymś, z czym czujesz się dobrze. Powinno to być powiedziane z prawdziwego pragnienia podzielenia się tym, jak się czujesz ze swoim partnerem. Nie powinno się tego mówić z obowiązku lub presji. Należy również nie można powiedzieć, aby utrzymać swój związek dzieje lub nadążyć jak twój partner czuje się o ciebie. Najlepszym powodem, by powiedzieć „kocham cię”, jest to, że naprawdę tak się czujesz. Na przykład sprawy mogą się skomplikować, jeśli twój partner najpierw powie „kocham cię”, a ty nie jesteś jeszcze pewien, czy czujesz miłość. Możesz się martwić, że zrujnujesz swój związek lub zranisz uczucia partnera, jeśli nie odpowiesz mu tych słów, ale ważne jest, aby powiedzieć to tylko wtedy, gdy czujesz się gotowy i pewny swoich emocji. Znajdź swoją drugą połówkę na pieprzyc.

Tak, możesz zranić uczucia swojego partnera, ale kłamstwo, aby uniknąć zranienia partnera, nie jest odpowiedzią. Nie wywierając na siebie zbytniej presji, pamiętaj, że te trzy słowa są bardzo szczególne i wiele znaczą, więc nie ma sensu ponaglać ich ani wypowiadać, ponieważ uważasz, że powinieneś. Jeśli nie jesteś gotowy, aby powiedzieć „kocham cię”, istnieją inne sposoby wyrażenia, że ​​zależy ci na swoim partnerze.

2. Porzuć zmartwienie o to, kto pierwszy mówi „Kocham Cię”

Nie możesz uniknąć poczucia bezbronności, kiedy wyrażasz swoją miłość swojemu partnerowi. Dlatego możesz chcieć, aby twój partner zainicjował te trzy słowa przed tobą. Jeśli jednak jesteś w zdrowym, stabilnym związku, nie powinno mieć znaczenia, kto powie to pierwszy. Idealnie byłoby, gdyby oboje rozwinęli w sobie uczucia miłości, nawet jeśli jedno z was poczuje i wyrazi je jako pierwsze. Jeśli jesteś osobą, która wyraża to jako pierwsza, postaraj się nie martwić, jeśli twój partner nie powie tego od razu.

Przypomnij sobie, że istnieje szerokie spektrum tego, ile czasu zajmuje ludziom rozwinięcie tych uczuć i nie każdy czuje się równie komfortowo wyrażając je. Jesteś to winien sobie i swojemu partnerowi, aby być szczerym co do tego, jak się czujesz (znowu, o ile mówisz „kocham cię” z właściwych powodów).

3. Weź pod uwagę swoje uczucia i to, jak długo byliście razem

Zakochanie nie odbywa się zgodnie z harmonogramem. Niektórzy ludzie zakochują się szybciej niż inni. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę, jak długo się znacie (i byliście razem jako para), a także jak się czujesz, zanim powiesz „kocham cię”.

Niektóre pary zakochują się od razu, a inne z czasem się zakochują. Sprawdź sam ze sobą, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo ze swoim partnerem i dokąd zmierza twój związek. Pamiętaj, że nie ma pośpiechu ; należy nie powiedzieć „kocham cię”, jeśli nie jesteś gotowa zobowiązać się do swojego partnera. Nie chodzi mi o to, że musisz być gotowy na wspólne pożycie lub małżeństwo, ale powinieneś czuć się dobrze ze swoim związkiem i być gotowym do pozostania zaangażowanym w trudnych czasach (chyba że twój związek jest dla ciebie toksyczny lub niezdrowy). Ponadto, jeśli ekskluzywność i monogamia są dla ciebie ważne, twoje uczucia i pożądanie powinny się wyrównać przed wyrażeniem miłości.

4. Możesz kogoś poznać na stronie pieprzyc.com i wyznać mu miłość mówiąc Kocham Cię

5. Wyraź to, co kochasz w swoim partnerze

Kiedy po raz pierwszy mówisz „Kocham Cię” swojemu partnerowi, upewnij się, że jest wyjątkowy. Zastanów się, czy nie wspomnieć o specyficznych cechach partnera, które kochasz i doceniasz.

Użyj poniższych stwierdzeń jako szablonu, aby przekazać, jak się czujesz:

  • Cenię twoje…. (inteligencja, życzliwość, hojność, poczucie humoru itp.)
  • Naprawdę Cię doceniam, bo… (możemy rozmawiać na trudne tematy i pozostać w jednym zespole, czuję się z Tobą bezpiecznie itp.)
  • Myślę, że jesteśmy zgodni, ponieważ… (wydobywasz moją głupkowatą stronę, świetnie się razem bawimy itp.)

Możesz także podać, kiedy wiedziałeś, że rozwijasz uczucia miłości, dlaczego czujesz się szczęśliwy, że masz partnera w swoim życiu i co cię pociąga w swoim partnerze.

6. Pokaż swoją miłość poprzez ciągłe działanie

Powiedz Kocham

Wspólny wypad za miasto – randka

Słowna afirmacja miłości jest cudowna, ale równie ważne jest, aby traktować swoją drugą połówkę w sposób pełen miłości i poprzez zdrowe nawyki w związku. Pomyśl o miłości jako o czasowniku.

Kiedy kogoś kochasz, ważne jest, aby pokazywać się przed nim i nieustannie wkładać wysiłek w swój związek. Wiąże się to z czymś więcej niż tylko powiedzeniem „Kocham cię”. Oznacza to nauczenie się, w jaki sposób twój partner odbiera miłość i zrozumienie języka miłości twojego partnera. Ty i Twój partner możecie wziąć udział w oficjalnym quizie 5 Love Languages, aby dowiedzieć się o sobie nawzajem.

Kiedy już lepiej zrozumiesz, jak twój partner odbiera miłość, możesz skupić się na tym obszarze. Na przykład, jeśli język miłości twojego partnera to dobry czas, wspólne traktowanie priorytetów to świetny sposób na okazanie miłości.

Powiedz „Kocham Cię”, gdy jesteś gotowy na zobowiązanie

Mówienie „Kocham cię” to bardzo szczególny kamień milowy w związku. To naturalne, że denerwujesz się, kiedy po raz pierwszy mówisz „Kocham cię” , zwłaszcza jeśli nie masz pewności, kiedy i jak to powiedzieć.

Spróbuj przypomnieć sobie, że nie ma idealnego czasu ani doskonałego sposobu na wyrażanie miłości. Więc zaufaj sobie, że powiesz to, kiedy jest to dla ciebie właściwe. Kontynuuj komunikację werbalną z aktywnymi pokazami miłości. Pamiętaj, aby być cierpliwym, jeśli twój partner nie powie tego od razu i przypomnij sobie, że miłość rozwija się z czasem https://boginigypsyqueen.com.pl.

Author: FinanFOX

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.