WestStein Card Opinie weststeincard.com

Karta West Stein Card Opinie klientów Forum internetowe weststeincard.com

 

west_stein_card_opinie_forum

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:Karta Przedpłacona Mastercard WestStein
Strona www:www.weststeincard.com
e-mail:
Adres: Langham House, V piętro, 302-308 Regent Street, Londyn W1B 3AT
KRS:
NIP:
REGON:
Kontakt - Telefon:
Jak długo karta jest ważnaOkres ważności międzynarodowych płatniczych kart przedpłaconych Mastercard WestStein wynosi trzy lata.
Ile mogę posiadać kart jednocześnie

Jeśli jest taka potrzeba, jedna osoba może zawnioskować, aż o 3 dodatkowe karty. Użytkownicy dodatkowych kart muszą mieć ukończone 13 lat, pozostali muszą mieć minimum 18 lat.

Aby zawnioskować o dodatkowe karty, musisz przejść weryfikację. O dodatkową kartę można zawnioskować na portalu klienta WestStein w zakładce „Zawnioskuj o dodatkową kartę”.
Doładowanie karty

Kartę przedpłaconą Mastercard WestStein można doładować na dwa sposoby:

przelewem z Twojego banku lub konta karty debetowej na konto karty przedpłaconej Mastercard WestStein;
kupując voucher doładowujący kartę w punkcie sprzedaży Narvesen na Łotwie i rejestrując kod vouchera na portalu klienta WestStein.
Jak aktywować karte

Po otrzymaniu karty przedpłaconej Mastercard WestStein należy:

aktywować kartę
jeśli chcesz czerpać jak najwięcej korzyści i limitów z karty, zweryfikuj swoją tożsamość na portalu klienta WestStein w zakładce „Aktualizuj kartę”:
załącz zeskanowaną kopię ważnego paszportu lub elektronicznego dowodu osobistego (z obydwu stron);
załącz zeskanowaną kopię faktury (na przykład za usługi telekomunikacyjne, czynsz za mieszkanie, itp.). Faktura musi zawierać imię, nazwisko oraz adres, który został podany przy wnioskowaniu o kartę.

WniosekOnline
Można płacić onlineTak, oczywiście. Międzynarodowa płatnicza karta przedpłacona Mastercard WestStein jest szczególnie dostosowana do zakupów online.
Po pierwsze karta przedpłacona Mastercard gwarantuje, że wydasz tylko tyle, ile masz na karcie.
Po drugie ze względu na fakt, że karta jest niezależna od głównego konta bankowego spółki, a konto karty znajduje się w banku zagranicznym, zapewniona jest dodatkowa ochrona i utrzymanie prywatności transakcji.
Po trzecie zagwarantowana jest maksymalna ochrona przed oszustwem dzięki funkcjonowaniu systemu 3D Secure Mastercard, w którym każda karta przedpłacona Mastercard WestStein musi zostać zarejestrowana.
Oferta
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

 

Opóźnienie w spłacie karty kredytowej – Windykacja West Stein Card

Egzekucja zobowiązania od dłużnika jest zgodna z przepisami i dopuszcza wszelkie kroki opisane w aktualnych regulacjach prawnych. Są dwa sposoby prowadzenia windykacji miękka i prawna. Często zwrot zaległości małych, kończy się na windykacji mediacyjnej, która polega na przekazaniu do pożyczkobiorców listów, w których domaga sie go do uregulowania stworzonego zobowiązania.

Weststein Opinie

Jakiekolwiek opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.weststeincard.com prosimy także zamieszczać niżej w komentarzach pod postem. Dziękujemy za każde zamieszczone opinie. Zarazem prosimy o zachowanie adekwatnego poziomu dyskusji oraz nie używanie wulgaryzmów takie komentarze będą usuwane a użytkownicy banowani.

weststeincard.com opinie forum karta przedpłacona prepaid

Author: finanfox

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.