VIABUY Opinie viabuy.com (23 Opinie)

viabuy.com opinie – Karta Pre Paid MasterCard VIA BUY Opinie Forum internetowe

 

viabuy.com opinie forum

Karta VIA BUY Opinie Forum

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:VIABUY - Karta MasterCard PrePaid
Strona www:www.viabuy.com
e-mail:
Adres:
KRS:
NIP:
REGON:
Kontakt - Telefon:
CenyUbiegając się o konto VIABUY z przedpłaconą kartą Mastercard należy uiścić jednorazową opłatę za jej wydanie w wysokości 295 PLN. Umowę można anulować w ciągu 21 dni od otrzymania potwierdzenia mailowego, po czym opłata ta zostanie zwrócona na konto klienta. Należy pamiętać, że w przypadku anulowania umowy po upływie 21-dniowego okresu, opłata za wydanie karty nie będzie podlegać zwrotowi.

W porównaniu do innych przedpłaconych rozwiązań, konto VIABUY oferuje klientom nieograniczoną możliwość korzystania z przychodzących i wychodzących przelewów krajowych/SEPA, mnóstwo różnych opcji doładowywania konta, funkcje bankowości internetowej, dedykowany nr IBAN, prestiżową wytłaczaną kartę Mastercard w złotym lub czarnym kolorze i wiele innych korzyści!
Gdzie trafiają dane:
Szybkie wpłatyJeśli chcą Państwo zasilić swoje konto za pomocą innych metod płatności, na przykład szybko uzyskać dostęp do wpłaty, nie ma lepszego rozwiązania niż VIABUY. Można wybrać spośród całego mnóstwa opcji płatności. Co więcej, nieustannie pracujemy nad poszerzeniem tej listy.
Zalety Karty Pre Paid VIABUY

Pełnowartościowa karta Mastercard®, oparta na dostępnych środkach zamiast umowy kredytowej
Bez kontroli wiarygodności płatniczej, zaświadczeń o zarobkach czy badania zdolności kredytowej
100% wniosków rozpatrzonych pozytywnie dla mieszkańców UE
Indywidualne konto karty. Bez powiązań z rachunkiem bankowym
WniosekOnline
Czy komornik może zając pieniądze z karty VIABUYJedną z zalet karty VIABUY Prepaid Mastercard jest skuteczna ochrona przed wierzycielami, zajęciem konta lub ryzykiem zajęcia konta.

Dzięki rozdzieleniu karty VIABUY Prepaid Mastercard od zajętego konta i objęciu konta karty brytyjskim systemem nadzoru finansowego,

środki na Twojej karcie VIABUY Prepaid Mastercard podlegają optymalnej ochronie.
Oferta
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

 

Opóźnienie w spłacie kredytu gotówkowego – Windykacja

W sytuacji zwłoki w spłacie pożyczki, VIABUY ma upoważnienie do podjęcia kroków windykacyjnych mających na celu odzyskanie pożyczonych pieniędzy, w tym w szczególności do:
a)kontaktu za pomocą telefonu z kredytobiorcą
b)przesyłania monitów korespondencyjnych i na telefon
c)dostarczenia tej wierzytelności do obsługi za pomocą windykacji.

Po upływie okresu spłaty kredytu, pożyczkodawca ma kodeks do dochodzenia zwrotu chwilówki na drodze postępowania prawniczego. Wydatkami dochodzenia zwrotu pożyczki gotówkowej na drodze postępowania sądowego zostanie obarczony kredytobiorca.
Kredytodawca posiada upoważnienie dać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biura Informacji Kredytowej. Przekazywanie Informacji do BIK jest dokonywane na podłożu udzielonej przez pożyczkobiorcę zgody wyrażonej we podaniu o pożyczkę.

Czytaj także: Cashbro pożyczki gotówkowe.

VIABUY Opinie

Wszelkie opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.viabuy.com prosimy także zamieszczać pod spodem w komentarzach pod postem. Dziękujemy za wszystkie zamieszczone opinie. Zarazem prosimy o zachowanie należytego poziomu dyskusji i nie używanie wulgaryzmów takie komentarze będą kasowane a użytkownicy banowani.

viabuy.com opinie klientów – Karta VIA BUY forum internetowe

 

Author: finanfox

Share This Post On

3 komentarze

  1. Nie polecam, wręcz odradzam, pieniądze po przelewie zniknęły, nie dotarły niby na konto. Odpowiedzi to wiadomości z automatu. Szwindel, oszustwo. Nie dajcie się nabrać, wszysstko piękne na stronie i warunkach ogólnych, a potem… eh, żal.

    Post a Reply
  2. Oczywiście dla zainteresowanych mogę przesłąć jako dowód dokumenty.

    Post a Reply
  3. Polecam fajna karta placimy za zakupy i wydatki urlopowe Super tylko wyplata gotowki droga ale inne platnosci ok przelicznik tez do zgody a Pawelo to pewnie komornik 😜😂😂😂

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.