AF Finance Opinie – affinance.pl opinie

affinance.pl opinie – Pożyczka AF Finance Opinie Forum

 

AF Finance Opinie

AF Finance Opinie

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:AF Finance
Strona www:www.affinance.pl
e-mail:
Adres:ul. Głębocka 5c/22 03-287 Warszawa
KRS:
NIP:5381830823
REGON:
Kontakt - Telefon:609 003 541
Doradca kredytowy ?TAK - AF Finance to zespół niezależnych doradców finansowych
Gdzie trafiają dane:
Kwota Pożyczki
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
Oferta- kredyt gotówkowy
- konsolidacyjny
- hipoteczny
- leasing
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

Czy AF Finance sprawdza historię w BIK?

Biuro Informacji Kredytowej to instytucja finansowa, której funkcją jest gromadzenie, trzymanie i prezentowanie informacji o klientach banków i ich historii kredytowej. Od pewnego czasu w BIK są również osoby, które korzystały z pożyczek w parabankach i instytucjach pozabankowych. W liście BIK jest każda osoba, która spłaca obecnie należność, kiedykolwiek taki kredyt spłacała, posiada limit w koncie, posiada kartę kredytową. W BIK są również informacje o naszych zamkniętych już kredytach, które były spłacane, ale także o takich, które miały zaległość w ratach. Każda osoba, która stara się o pożyczkę ma możliwość zweryfikować swoją dotychczasową historię w BIK.

TAK – pożyczkodawca sprawdza informacje w BIK

Czy pożyczka AF Finance przekazuje dane o pożyczce gotówkowej do ERIF, BIK, KRD, BIG? Czy dodaje do takich rejestrów jak BIK, KRD, ERIF, BIG?

Instytucja finansowa przy sprawdzaniu kredytobiorcy używa określonych baz również katalogów dłużników wskutek tego posiada opcje dodawania informacji o nieuczciwych kredytobiorcach do wyżej wymienionych baz.

Czy AF Finance sprawdza bazy KRD?

Krajowy Rejestr Długów, czyli w streszczeniu KRD to jedno z szeregu placówek informacji gospodarczej działające od 4 sierpnia 2003 roku. się magazynowaniem i upowszechnieniem informacji również personali gospodarczych. Dotyczą one przede wszystkim zadłużenia i terminów wywiązywania się z obowiązków. Gromadzone informacji tyczą się przedsiębiorców oraz konsumentów. Dodanie dłużnika do KRD skutkuje dodaniem go do publicznej spisu zadłużonych osób oraz zakładów. Taka technika bywa najwydajniejszym środkiem na odebranie niespłaconych pieniędzy np. nieuregulowanej pensji albo alimentów. O wyłączenie z KRD trzeba się starać poprzez zgłoszenie wniosku o wykluczenie.

TAK – firma sprawdza informacje w bazy KRD

Opóźnienie w spłacie kredytu – Windykacja www.affinance.pl

Egzekucja kredytu od kredytobiorcy jest legalna i akceptuje wszelkie drogi opisane w obecnych rozporządzeniach prawnych. Są dwie metody prowadzenia windykacji mediacyjna i sądowa. Przeważnie odzyskiwanie roszczenia niewielkich kończy się na windykacji miękkiej, która polega na doręczeniu do wierzycieli żądań, w których dopomina się go do spłacenia stworzonego długu.

AF Finance Opinie

Wszelkie opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.affinance.pl prosimy także zamieszczać poniżej w komentarzach pod tekstem. Dziękujemy za wszelkie zamieszczone opinie. Zarazem prosimy o zachowanie należytego pułapu debaty także nie używanie wulgaryzmów takie komentarze będą kasowane a użytkownicy banowani.

affinance.pl opinie

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.