Fidem Finanse Opinie – fidemfinanse.pl Opinie

fidemfinanse.pl opinie – Pożyczka Fidem Finanse Opinie Forum

 

fidemfinanse.pl opinie

Fidem Finanse Opinie

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:Fidem Finanse
Strona www:www.fidemfinanse.pl
e-mail:kontakt@fidemfinanse.pl
Adres:ul. Radzymińska 208
03-674 Warszawa
KRS:
NIP:
REGON:
Kontakt - Telefon:tel. 537 487 387 tel. 600 433 369 tel. 666 033 599
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:
Pożyczki- Klient Indywidualny:
Kredyt konsolidacyjny
Kredyt na spłatę chwilówek
Kredyt gotówkowy
Kredyty trudne
Kredyt hipoteczny
Kredyt dla służby zdrowia
Kredyt dla profesjonalistów
- Dla Firmy:
Kredyt na bieżącą działalność
Kredyt inwestycyjny
Kredyt z opóźnieniami w BIK i KRD
Linia obrotowa
Leasing
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
Oferta Oferowane przez nas usługi pośrednictwa dotyczą tylko i wyłącznie kredytów i pożyczek bankowych. Nie pośredniczymy przy kredytach i pożyczkach krótkoterminowych (wymagających spłaty całej kwoty w terminie do 60 dni). Nie udzielamy kredytów ze środków własnych.
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

 

Kto może aplikować o pożyczkę ?

Klient:
-musi mieć wiek ponad 18 lat
-musi być obywatelem Państwa Polskiego,
-na pewno musi posiadać aktywny numer telefonu,
-musi posiadać zdolność do spłaty wierzytelności powstałych w skutek dostania kredytu gotówkowego od www.fidemfinanse.pl
-musi zawrzeć umowę z instytucją finansową,
-nie może posiadać w tej chwili otwartej kredytu w firmie,
-nie może posiadać nieuregulowanych kredytów w firmie,
-musi posiadać swoje czynne konto bankowe,
-powinien mieć ważny Dowód,
-musi mieć stałe miesięczne udokumentowane przychody

Kiedy otrzymam gotówkę z kredytu?

Pieniądze zostaną wypłacone nawet w przeciągu 60 minut wyliczanych od momentu otrzymania korzystnej weryfikacji zdolności pożyczkowej, pod warunkiem, że posiadasz konto, na które ma zostać przelana pożyczka gotówkowa w współpracującym z firmą banku.

Czy mogę zrezygnować z umowy kredytu gotówkowego?

Konsument ma prawo wycofać się nie tylko od zakupu pewnej rzeczy, jednakże również od kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Instytucja pożyczkowa użyczająca kredyty posiada obowiązek zakomunikować kredytobiorcę, o przysługującym mu prawie odstąpienia od pożyczki. Kredytobiorca ma na to 14 dni. W praktyce wygląda to nie inaczej, iż bank albo inna firma pożyczkowa udzielając pożyczki gotówkowej bierze od przyznanej sumy prowizję. Żeby w związku z tym wycofać się od zobowiązania klient musi uprzednio spłacić prowizję, później dostarczyć wniosek o zrezygnowaniu. Pod warunkiem gdy dokona to w przeciągu 14 dni kwota prowizji zostanie mu zwrócona. Znaczy to, iż nie klient ani instytucja pożyczkowa nic na takiej sytuacji ani nie zarabiają, ani nie tracą.

Czy Fidem Finanse dzwoni do pracodawcy?

Nie, firma finansowa w żadnej sytuacji nie telefonuje do Twoich przełożonych. Twoje dane osobowe są świetnie chronione i nie są stosowane w celu telefonowania do Twojej firmy.

Mam pożyczki w innych instytucjach czy mogę się starać o pożyczkę gotówkową?

Tak, to czy zostanie ci przyznana pożyczka online zadecyduje instytucja finansowa w związku z tym nic nie ryzykujesz możesz złożyć wniosek a ona oceni twoją wiarygodność kredytową i czy przyznać pożyczkę czy odmówić jego przyznania.

Czy pożyczkę można spłacić wcześniej?

Kredytobiorca posiada opcje wcześniejszej spłaty pożyczki gotówkowej.

Z jakiego powodu mój wniosek o kredyt gotówkowy został odrzucony?

Wniosek o pożyczkę zostaje odrzucony podczas gdy nie spełniasz założeń do udzielenia chwilówki a w szczególności gdy:
-nie posiadasz właściwego wieku żeby otrzymać pożyczkę
-nie masz działającego numeru telefonu,
-nie masz ważnego Dowodu,
-nie posiadasz konta bankowego,
-twój formularz rejestracyjny ma błędy,
-nie podpisałeś umowy z pożyczkodawcą,
-masz niespłaconą ostatnią pożyczkę
-nie jesteś mieszkańcem Rzeczypospolitej Polskiej
Pozyskałem pożyczkę gotówkową fidem  na co mogę ją przeznaczyć?

Kredyt gotówkowy może być wydana na obojętnie jaki cel. Nie ma potrzeby przedtem powiadamiać na co pragniemy wydać pieniądze z kredytu gotówkowego.

Czy mogę posiadać kilka pożyczek równocześnie?

Nie, w tym samym czasie możesz mieć zaledwie jedną czynną pożyczkę gotówkową.

Czy firma przekazuje informacje o kredycie do BIG, KRD, BIK, ERIF? Czy wpisuje do takich ewidencji jak BIK, BIG, ERIF, KRD?

Firma przy analizowaniu klienta korzysta z określonych baz również katalogów dłużników wobec tego ma możliwość dopisywania danych o nierzetelnych pożyczkobiorcach do wyżej wyliczonych baz.
Czy Fidem Finanse sprawdza historię w BIK?
Grupa BIK stanowi główne źródło wiedzy kredytowej i gospodarczej. posiada i daje dane pytającym o tym, czy osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze posiadają jakieś kredyty i jak przedstawia się ich przebieg. To cenne źródło wiedzy w zakresie zadłużeń finansowych. wynik z BIK można zakupić wnosząc wymaganą kwotę, dzięki temu zabiegowi każda osoba fizyczna może uzyskać informacje jakie szanse posiada na otrzymanie kredytu, a potencjalny kontrahent sprawdzi uczciwość. Z BIK działają wszystkie banki w kraju oraz instytucje udzielające chwilówek. Działalność biura informacji kredytowej przeciwdziała nadmiernemu zadłużeniu, a przechowywane w BIK dane dają możliwość tworzyć wiarygodną historię kredytową.

TAK – pożyczkodawca sprawdza informacje w BIK czyli Biurze Informacji Kredytowej,

Czy pożyczka Fidem sprawdza historię w KRD?

KRD to miejsce udostępniające informacje na w zakresie zadłużeń osób fizycznych czy przedsiębiorstw. Aby móc uzupełnić lub przejrzeć aktualny rejestr, należy wykupić miesięczny dostęp. zdobycie informacji z KRD jest ważne zwłaszcza przed planowaną współpracą z jakimś kontrahentem. W tym wypadku KRD ma bardzo ważne działanie zapobiegawcze. KRD to najpotężniejsza tego typu placówka zawierająca wymianę informacji gospodarczych w Polsce. czas trwania platformy określa się na początek roku dwutysięcznego. Oferta handlowa KRD to głównie raporty w obszarze zadłużeń, ale również możliwość zdobycia nowych klientów dzięki programowi „Rzetelna Firma”, który nagłaśnia rzetelność i uczciwość instytucji. Kolejną zaletą KRD jest opatentowany sposób do odzyskiwania zadłużeń od dłużników.

TAK – kredytodawca weryfikuje informacje w KRD czyli Krajowym Rejestrze Długów

Opóźnienie w spłacie pożyczki – Windykacja www.fidemfinanse.pl

Jeśli nie uda nam się zapłacić zobowiązania w danym czasie albo spóźniamy się ze spłatą rat kredytu po pewnym terminie nasza sprawa zostanie przekazana do windykacji. Windykacja polega na takich czynnościach, na skutek których dłużnik ureguluje swoją zaległość a jeśli nie – sprawa zostanie przekazana do sądu i następnie do komornika. Zanim tak się stanie jest kilka możliwości działania ze strony dłużnika. Można zawrzeć umowę z firmą o rozłożenie zobowiązania na mniejsze raty co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla dłużnika, jak i dla pożyczkodawcy. Ten pierwszy nie naraża się na dodatkowe koszty komornicze, ten drugi- otrzymuje swoje pieniądze, wolniej, ale jednak.

fidem finanse opinie

Wszystkie opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie odnośnie www.fidemfinanse.pl prosimy także zamieszczać na dole w komentarzach pod postem. Dziękujemy za wszystkie zamieszczone opinie. Równocześnie prosimy o zachowanie stosownego poziomu dyskusji i nie używanie wulgaryzmów takie komentarze będą wyrzucane a użytkownicy banowani.

fidemfinanse.pl opinie

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.