Pożyczka Finsano – Opinie klientów – www.finsano.pl

Pożyczka Finsano

Jeżeli szybko potrzebujesz pożyczki gotówkowej o nagłe wydatki to pożyczka Finsano jest odpowiednia dla Ciebie!

Finsano należy do Grupy Kapitałowej powiązanej ściśle z Kredyt Inkaso SA i ma w swojej ofercie produkty finansowe które przedkłada swoim klientom. Jeśli posiadasz zadłużenie w spółce Kredyt Inkaso SA to możesz skorzystać z kredytu restrukturyzacyjnego. Ta pożyczka daje gwarancje bezpieczeństwa finansowego i pozwala zadłużonym klientom na wyjście z nieraz bardzo trudnej sytuacji finansowej która może skończyć się w firmie windykacyjnej a w efekcie możemy być narażeni na większe koszta kredytu.

Finsano oferuje także pożyczki z których może skorzystać każdy kto jest w potrzebie. Kwota jaką możemy pożyczyć na dowolny cel to 500 zł do 5 tyś złotych, czyli bardzo dużo. Niejednokrotnie taka suma może podreperować nasz budżet i pomóc w trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Okres na jaki możemy pożyczyć w Finsano to 3 do 36 miesięcy a więc bardzo długi okres. Wysokość rat Pożyczki Finsano jest dobierana indywidualnie do możliwości klienta dlatego niwelowane jest do minimum ryzyko popadnięcia w długi związane z zaciągniętą pożyczką.

 O gotówkę na dowolny cel może starać się każda osoba nawet ta która widnieje w Biurze Informacji Kredytowej a do jej otrzymania nie potrzebne sa rzadne zabezpieczenia czy poręczyciele ani zaświadczenia o dochodach.

Firma Finsano jest zarejestrowana w programie bezpieczna firma co może świadczyć o jej wiarygodności.

Kontakt Pożyczki Chwilówki FINSANO Consumer Finance

ul. Jana Sawy 6
20-601 Lublin
tel.: 800 080 200
tel.: +48 345 345 900

Pozytywne i negatywne opinie o www.finsano.pl

W komentarzach prosimy zamieszczać opinie o firmie udzielającej pożyczek i kredytów gotówkowych Finsano. Dziękujemy za wszystkie opinie.

Author: finanfox

Share This Post On

4 komentarze

 1. Pierwsze słyszę o takiej pożyczce finsano.pl może ktoś mnie oświeci i podpowie co o nich sądzi ? miał ktoś z nimi jakiś kontakt ? nie powiem namnożyło się ostatnim czasem tych firm pożyczkowych co może świadczyć o nie najlepszej sytuacji materialnej Polaków

  Post a Reply
 2. A finsano udziela kredytów przez internet czy tylko u siebie w placówce w
  Lublinie ?

  Post a Reply
 3. Głównie to firma która udziela pożyczek na pokrycie kredytów zaciągniętych w spółce Kredyt Inkaso SA i pomaga wyjść z długów

  Post a Reply
 4. Bardzo nierzetelna firma, nieznająca przepisów. Ciężko nawiązać porozumienie z konsultantem.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.