Kredyt Polski Opinie kredyt-polski.pl (22 opinie) forum

kredyt-polski.pl opinie klientów firmy Kredyt Polski dal firm forum www

 

pożyczki i kredyty dla firm Gdańsk Kartuzy

kredyt-polski.pl forum internetowe

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:Kredyt Polski dla Firm
Strona www:www.kredyt-polski.pl
e-mail:biuro@kredyt-polski.pl
Adres:Gdynia, Skwer Kościuszki 14/4
Kartuzy, ul. Gdańska 16
KRS:
NIP:
REGON:
Kontakt - Telefon:
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:
Kwota Pożyczki
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
Oferta
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

 

Czy kredyt polski przesyła wiadomości o pożyczce gotówkowej do BIK, ERIF, KRD, BIG? Czy wpisuje do takich ewidencji jak BIG, ERIF, BIK, KRD?

Firma przy przeglądaniu klienta korzysta z określonych baz i rejestrów dłużników wobec tego posiada możliwość dodawania informacji o nieuczciwych kredytobiorcach do wyżej przytoczonych baz.
Czy kredyt-polski.pl sprawdza historię kredytową w BIK?

Grupa BIK stanowi podstawowe źródło wiedzy kredytowej i gospodarczej. przechowuje i daje informacje pytającym o tym, czy osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa mają jakieś zobowiązania finansowe i jak wygląda ich historia. To cenne źródło wiedzy w zakresie zadłużeń finansowych. Raport z BIK można uzyskać uiszczając wskazaną opłatę, dzięki temu zabiegowi każda osoba fizyczna może uzyskać informacje jakie szanse ma na otrzymanie kredytu, a potencjalny kontrahent sprawdzi wypłacalność. Z BIK działają wszystkie banki w Polsce oraz instytucje udzielające chwilówek. Działalność biura informacji kredytowejprzeciwdziała nadmiernemu zadłużeniu, a zapisane w BIK dane dają możliwość budować wiarygodną historię kredytową.

TAK – kredytodawca weryfikuje informacje w historię w BIK,

Czy kredyt polski dla firm sprawdza historię w KRD?

KRD to miejsce udostępniające informacje na dotyczące zadłużeń osób fizycznych czy firm. Aby móc dodać lub przejrzeć aktualny rejestr, trzeba opłacić miesięczny abonament. Zasięgnięcie informacji z KRD jest istotne zwłaszcza przed planowaną współpracą z jakimś kontrahentem. W tym wypadku KRD ma bardzo ważne działanie zapobiegawcze. KRD to największa tego typu placówka łącząca wymianę danych gospodarczych w Polsce. obecność firmy przypada na początek roku dwutysięcznego. Oferta usługowa KRD to głównie raporty w obszarze zadłużeń, ale również opcja zdobycia większej liczby odbiorców dzięki programowi „Rzetelna Firma”, który nagłaśnia rzetelność i uczciwość instytucji. inną zaletą KRD jest opatentowany sposób do odzyskiwania zaległości od dłużników.

TAK – instytucja finansowa sprawdza informacje w historię w KRD

Opóźnienie w spłacie pożyczki gotówkowej – Windykacja

Odzyskanie własności zobowiązania od wierzyciela jest zgodna z przepisami i dopuszcza wszelkie starania wyznaczone w aktualnych aktów prawnych prawnych. Istnieją dwie procedury prowadzenia windykacji mediacyjna i sądowa. Często rewindykowanie długów niewielkich kończy się na windykacji ugodowej, która polega na doręczeniu do kredytobiorców pism, w których domaga sie go do uregulowania stworzonego zadłużenia.

kredyt polski opinie

Wszystkie opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.kredyt-polski.pl prosimy także zamieszczać na dole w komentarzach pod tekstem. Dziękujemy za każde zamieszczone opinie. Jednocześnie prosimy o zachowanie właściwego poziomu dyskusji i nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą usuwane a użytkownicy banowani.

kredyt-polski.pl opinie klientów firmy i forum www

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.