Kredyt Dla Firm 24 Opinie kredytydlafirm24.pl (22 opinie)

kredytydlafirm24.pl opinie klientów firmy i forum Kredyty Dla Firm24 Warszawa Open Lender Polska

 

pożyczki dla firm i kredyty

kredytydlafirm24.pl forum internetowe www

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:Kredyty Dla Firm 24 Warszawa - Open Lender Polska Sp. z o.o.
Strona www:www.kredytydlafirm24.pl
e-mail:
Adres:ul. Pańska 98
00-837 Warszawa
KRS:
NIP:7393779081
REGON:280486876
Kontakt - Telefon:692 460 897
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:Open Lender Polska Sp. z o.o.
Kwota Pożyczki
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
Oferta
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

 

Czy mogę odstąpić od umowy kredytu?

1. Klient posiada upoważnienie aby odstąpić od zawartej umowy w czasie 2-uch tygodni od zatwierdzenia umowy. Następstwem odstąpienia od umowy jest jej natychmiastowe wygaśnięcie.
2.Pożyczkobiorca ma dwa tygodnie od czasu zawarcia umowy na przekazanie oświadczenia o odstąpieniu od tej umowy.
3.Rezygnacje powinno się dostarczyć kurierem lub emailem.Następnie klient reguluje natychmiastowo kwotę kredytu w całości z odsetkami.

Czy kredytydlafirm24.pl sprawdza BIK?

Grupa BIK stanowi podstawowe źródło wiedzy kredytowej i gospodarczej. posiada i daje informacje zainteresowanym o tym, czy podmioty samodzielne oraz przedsiębiorstwa zdobyli jakieś zobowiązania finansowe i jak wygląda ich historia. To cenne źródło wiedzy na temat zadłużeń finansowych. wynik z BIK można otrzymać opłacając wymaganą kwotę, dzięki temu zabiegowi każda jednostka fizyczna może uzyskać informacje jakie szanse ma na otrzymanie kredytu, a ewentualny kontrahent sprawdzi uczciwość. Z BIK działają wszystkie banki w Polsce oraz parabanki. Działalność biura informacji kredytowej zapobiega nadmiernemu narastaniu długów, a zapisane w BIK wiadomości dają możliwość budować pozytywną historię kredytową.

TAK – pożyczkodawca sprawdza informacje w historię w BIK

Czy kredyty dla firm 24 sprawdza historię w KRD?

KRD to narzędzie gromadzące informacje na temat zadłużeń osób fizycznych czy firm. Aby móc dodać lub przejrzeć aktualny rejestr, trzeba opłacić miesięczny abonament. zdobycie wiedzy z KRD jest istotne zwłaszcza przed planowaną współpracą z jakimś kontrahentem. W tym wypadku KRD ma bardzo ważne działanie prewencyjne. KRD to najszerzej działająca tego typu organizacja zrzeszająca wymianę informacji gospodarczych w Polsce. Działalność firmy przypada na początek roku dwutysięcznego. Oferta handlowa KRD to przede wszystkim informacje na temat zadłużeń, ale także możliwość pozyskania nowych odbiorców dzięki projektowi „Rzetelna Firma”, który promuje rzetelność i jasne zasady organizacji. Kolejną zaletą KRD jest narzędzie do odzyskiwania pieniędzy od dłużników.

TAK – instytucja finansowa weryfikuje informacje w KRD czyli Krajowym Rejestrze Długów,

Czy www.kredytydlafirm24.pl podaje informacje o pożyczce gotówkowej do ERIF, BIK, KRD, BIG? Czy wpisuje do takich rejestrów jak BIG, KRD, ERIF, BIK?

Instytucja finansowa przy przeglądaniu klienta korzysta z określonych baz dodatkowo z rejestrów dłużników w takim razie posiada opcje dodawania danych o nieuczciwych kredytobiorcach do wyżej wymienionych baz.

Opóźnienie w spłacie pożyczki gotówkowej – Windykacja

W przypadku zwłoki w spłacie pożyczki gotówkowej, xxx ma przepis do podjęcia kroków windykacyjnych mających na celu odzyskanie pożyczonych pieniędzy, w tym w szczególności do:
a)kontaktu drogą telefoniczną z dłużnikiem
b)wysyłania upomnień za pomocą poczty i SMSów
c)wręczenia tej sprawy do obsługi z wykorzystaniem windykacji.

Po upływie okresu spłaty kredytu gotówkowego, instytucja finansowa ma upoważnienie aż do dochodzenia zwrotu kredytu na drodze procesu prawniczego. Kosztami dochodzenia zwrotu kredytu gotówkowego na drodze sposobu prawniczego zostanie obarczony kredytobiorca.
Firma posiada prawo oddać informacje o długach klienta do BIK. Wysyłanie danych do Biura Informacji Kredytowej jest realizowane na podstawie udzielonej przez klienta zgody okazanej we wniosku o kredyt.

kredyty dla firm 24 opinie

Jakiekolwiek opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie odnośnie www.kredytydlafirm24.pl prosimy także zamieszczać niżej w komentarzach pod tekstem. Dziękujemy za wszystkie zamieszczone opinie. Równocześnie prosimy o zachowanie adekwatnego stanu debaty także nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą kasowane a użytkownicy banowani.

kredytydlafirm24.pl opinie klientów firmy i forum www

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.