cfe24 Opinie cfe24.pl (34 opinie) forum

cfe24.pl opinie klientów firmy kredyty hipoteczne CFE24 forum Cash Flow Experts

 

kredyty i pożyczki hipoteczne

cfe24.pl forum internetowe

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:CASH FLOW EXPERTS SP. Z O.O.
Strona www:www.cfe24.pl
e-mail:
Adres:UL. BLUSZCZAŃSKA 72/3 WARSZAWA
KRS:0000464050
NIP:1132865789
REGON:
Kontakt - Telefon:
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:CASH FLOW EXPERTS SP. Z O.O.
Kwota Pożyczki
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
Oferta- kredyty hipoteczne
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

 

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Zrezygnowanie z umowy pożyczki gotówkowej, to przywilej zakończenia umowy pożyczki gotówkowej w przeciągu 2 tygodni od momentu zatwierdzenia umowy. Zrezygnowanie z zaciągniętej pożyczki jest dopuszczalne wyłącznie w czasie 14 dni.Zerwanie umowy kredytu gotówkowego na podstawie regulacji z dnia 12 maja 2011 roku. W przypadku wysyłania odstąpienia pocztą polską liczy się data stempla pocztowego.

Czy Cash Flow Experts wysyła dane o pożyczce do BIK, KRD, BIG, ERIF? Czy dodaje do takich spisów jak ERIF, KRD, BIG, BIK?

Instytucja finansowa przy analizowaniu pożyczkobiorcy używa określonych baz również wykazów dłużników w związku z tym posiada możliwość dodawania danych o nierzetelnych klientach do wyżej wyliczonych baz.,

Czy cfe24.pl sprawdza bazy KRD?

Krajowy Rejestr Długów, czyli w skrócie KRD to jedno z paru placówek informacji gospodarczej działające od 4 sierpnia 2003 roku. Zajmuje się magazynowaniem i upublicznieniem informacji także personali gospodarczych. Dotyczą one przede wszystkim należności i terminów wywiązywania się z obowiązków. Kumulowane informacji obejmują biznesmenów oraz klientów. Dodanie pożyczkobiorcy do KRD owocuje dodaniem go do publicznej spisu zadłużonych osób oraz zakładów. Taka procedura zdarza się najwydajniejszym rozwiązaniem na odzyskanie niespłaconych pieniędzy np. nieuregulowanej płacy lub alimentów. O eliminację z KRD wypada się starać przez zgłoszenie prośby o usunięcie.

TAK – kredytodawca sprawdza informacje w historię w KRD
Czy kredyt hipoteczny cfe24.pl sprawdza BIK?

Biuro Informacji Kredytowej to firma finansowa, której rolą jest gromadzenie, trzymanie i prezentowanie informacji o klientach banków i ich historii kredytowej. Od pewnego czasu w BIK są również osoby, które korzystały z pożyczek w parabankach i instytucjach pozabankowych. W liście BIK jest każda osoba, która reguluje teraz należność, kiedykolwiek taki kredyt spłacała, ma limit w koncie, ma kartę kredytową. W BIK znajdują się także informacje o naszych zamkniętych już kredytach, które były spłacane, ale oraz o takich, które miały opóźnienia w ratach. Każda klient, która ubiega się o pożyczkę może sprawdzić swoją dotychczasową historię w BIK.

TAK – pożyczkodawca weryfikuje informacje w historię w BIK

Opóźnienie w spłacie kredytu gotówkowego – Windykacja

W przypadku opóźnienia w oddaniu pożyczki gotówkowej, instytucja ma uregulowanie do podjęcia działań windykacyjnych mających na celu odzyskanie własnej wierzytelności, w tym w szczególności do:
a)kontaktu drogą telefoniczną z kredytobiorcą
b)przekazywania monitów korespondencyjnych także na telefon komórkowy
c)dostarczenia tej sprawy do obsługi za pomocą windykacji.

Po upływie czasu spłaty pożyczki, kredytodawca ma stosowny przepis aż do dochodzenia zwrotu pożyczki gotówkowej na drodze trybu sądowego. Wydatkami dochodzenia zwrotu kredytu na drodze trybu sądowego zostanie obciążony klient.
Instytucja finansowa ma prawo dostarczyć informacje o wierzytelnościach kredytobiorcy do BIK. Podawanie Informacji do Biura Informacji Kredytowej jest realizowane na bazie udzielonej poprzez kredytobiorcę zgody wyrażonej we podaniu o chwilówkę.

cfe24.pl opinie

Wszystkie opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.cfe24.pl prosimy także zamieszczać niżej w komentarzach pod artykułem. Dziękujemy za jakiekolwiek zamieszczone opinie. Zarazem prosimy o zachowanie odpowiedniego pułapu debaty oraz nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą usuwane a użytkownicy banowani.

Cash Flow Experts Opinie klientów firmy na forum www

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.