Fastero Opinie fastero.pl (22 opinie) forum

fastero.pl opinie klientów i użytkowników fastero forum

 

pożyczka i kredyt przez internet dla wszystkich

fastero.pl forum www

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:FASTERO - PolCredit Sp. z o.o - MILUCREDIT
Strona www:www.fastero.pl
e-mail:info@fastero.pl
Adres:ul. Pokorna 2 lok. 1044
00-199 Warszawa
KRS:0000429935
NIP:5213635239
REGON:
Kontakt - Telefon:222 282 123
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:
Kwota Pożyczki
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
Oferta- pożyczki przez internet
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

 

Kto może starać się o pożyczkę ?

Kredytobiorca:
-musi być pełnoletni
-powinien posiadać własne aktywne konto,
-nie może posiadać już otwartej pożyczki gotówkowej w tej instytucji pożyczkowej,
-musi zawrzeć umowę z firmą kredytową,
-powinien być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
-nie może mieć nieoddanych kredytów w firmie,
-musi mieć stałe źródło przychodu,
-na pewno powinien mieć czynny telefon,
-powinien posiadać aktualny DO,
-posiada zdolność do zwrotu pożyczki powstałych w rezultacie otrzymania pożyczki gotówkowej od firmy

Ile wynosi Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania?

Faktyczne oprocentowanie pożyczki lub kredytu razem z całymi kosztami udostępnienia kredytu gotówkowego. Rzeczywista stopa oprocentowania pożyczki gotówkowej lub kredytu nominalna w skali roku wespół z prowizją na rzecz kredytodawcy, polisą kredytu itp.

RRSO jest zmienne.

Czy mogę wycofać się z umowy pożyczki?

Konsument ma prawo odstąpić nie tylko od kupna pewnej rzeczy, przecież także od kredytu czy pożyczki gotówkowej. Instytucja pożyczkowa udzielająca kredyty ma obowiązek oświadczyć kredytobiorcę, o przypadającym mu prawie odstąpienia od zobowiązania. Kontrahent ma na to 14 dni. W praktyce wygląda to w taki sposób, iż bank albo odrębna instytucja finansowa – pożyczkowa udzielając pożyczki bierze od przyznanej kwoty prowizję. Żeby wobec tego zrezygnować od zobowiązania klient musi najpierw oddać prowizję, później złożyć podanie o zrezygnowaniu. O ile dokona to w ciągu 14 dni kwota prowizji zostanie mu oddana. Znaczy to, że nie kredytobiorca ani firma pożyczkowa nic na takiej sytuacji ani nie zarabiają, ani nie tracą.

Czy mogę mieć kilka chwilówek w fastero za jednym razem?

Nie, w tym samym czasie możesz posiadać tylko jedną czynną pożyczkę.

Dlaczego mój wniosek o kredyt został odrzucony?

Niestety, nie możemy udzielić Ci pożyczki gotówkowej, jeżeli:
-nie posiadasz odpowiedniego wieku tak aby dostać kredyt gotówkowy
-nie zawarłeś umowy z kredytodawcą,
-masz niespłaconą dotychczasową pożyczkę w www.fastero.pl
-nie posiadasz aktualnego dowodu tożsamości,
-nie jesteś mieszkańcem Polski,
-twój wniosek ma pomyłki,
-nie posiadasz funkcjonującego telefonu komórkowego,
-nie masz konta bankowego,

Mam pożyczki w innych instytucjach finansowych czy mogę się starać o pożyczkę?

Tak, to czy zostanie tobie przyznana pożyczka online zdecyduje instytucja finansowa wobec tego nic nie ryzykujesz możesz złożyć wniosek a ona oceni twoją zdolność kredytową i czy przyznać kredyt gotówkowy czy odmówić jego przyznania.,

Kiedy dostanę pieniądze z kredytu gotówkowego?

Środki z kredytu otrzymasz nawet w ciągu kilkudziesięciu minut wyliczanych od momentu osiągnięcia korzystnej oceny zdolności pożyczkowej, pod zastrzeżeniem, że masz rachunek bankowy, na jakie ma zostać przelana pożyczka w współpracującym z firmą banku.
Dostałem pożyczkę fastero na co mogę ją wydać?

Pożyczka gotówkowa może być wydana na każdy cel. Nie należy uprzednio powiadamiać na co potrzebujemy przeznaczyć pieniądze z kredytu.,

Czy www.fastero.pl dzwoni do pracodawcy?

Nie, kredytodawca w żadnej sytuacji nie dzwoni do pracy. Twoje dane osobowe są idealnie chronione i nie są wykorzystywane w celu dzwonienia do Twojego miejsca pracy.

Czy pożyczkę gotówkową można spłacić przed terminem?

W rzeczy samej istnieje możliwość wcześniejszego oddania zaciągniętej w fastero pożyczki. Zgodnie z przepisem o pożyczkach konsumenckich, w takiej sytuacji, na prośbę pożyczkobiorcy zostaje zwrócona nienależna fastero proporcjonalna ilość należności. By dostarczyć taki wniosek należy skontaktować się z BOK.

Czy fastero przesyła informacje o chwilówce do KRD, BIG, BIK, ERIF? Czy wpisuje do takich wykazów jak KRD, ERIF, BIK, BIG?

Instytucja przy potwierdzaniu pożyczkobiorcy używa określonych baz oraz wykazów dłużników wskutek tego ma możliwość dodawania danych o nierzetelnych klientach do wyżej wymienionych baz.,

Czy firma sprawdza historię w KRD?

Krajowy Rejestr Długów, czyli w streszczeniu KRD to jedno z szeregu placówek informacji gospodarczej działające od 4 sierpnia 2003 roku. Para się magazynowaniem i upowszechnieniem wiadomości również personali gospodarczych. Dotyczą one przede wszystkim zobowiązania i terminów spełniania się z zadań. Gromadzone wiadomości obejmują inwestorów i nabywców. Dodanie pożyczkobiorcy do KRD skutkuje dołożeniem go do publicznej wykazu zadłużonych obywateli oraz zakładów. Taka metoda zdarza się najwydajniejszym rozwiązaniem na odebranie niespłaconych pieniędzy np. nieuregulowanej pensji albo alimentów. O eliminację z KRD wypada się ubiegać poprzez zgłoszenie propozycji o wykreślenie.

TAK – instytucja finansowa sprawdza informacje w KRD,
Czy www.fastero.pl sprawdza informacje w BIK?

Grupa BIK stanowi główne miejsce informacji kredytowej i gospodarczej. Zbiera i daje dane zainteresowanym o tym, czy osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa mają jakieś zadłużenia i jak wygląda ich historia. To cenne źródło wiedzy na temat zadłużeń finansowych. wynik z BIK można otrzymać wnosząc stosowną opłatę, dzięki temu zabiegowi każda osoba fizyczna może przekonać się jakie szanse posiada na uzyskanie kredytu, a potencjalny kontrahent sprawdzi wypłacalność. Z BIK współpracują wszystkie banki w kraju oraz instytucje udzielające chwilówek. Działalność biura informacji kredytowejprzeciwdziała nadmiernemu narastaniu długów, a zapisane w BIK dane pozwalają budować dobrą historię kredytową.

TAK – pożyczkodawca weryfikuje informacje w BIK czyli Biurze Informacji Kredytowej

Opóźnienie w spłacie kredytu – Windykacja

Jeżeli nie uda nam się spłacić zobowiązania w danym czasie albo zalegamy ze zapłaceniem rat pożyczki po określonym czasie nasza zadłużenie zostanie przekazana do windykacji. Windykacja polega na takich działaniach, na skutek których dłużnik zapłaci swoją zobowiązanie a jeśli nie – zadłużenie zostanie przekierowana do sądu i następnie do komornika. Zanim tak się stanie jest kilka opcji działania ze strony dłużnika. Można podpisać układ z pożyczka fastero o rozłożenie zaległości na mniejsze raty co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla kredytobiorcy, jak i dla pożyczkodawcy. Ten pierwszy nie naraża się na dodatkowe koszty komornicze, ten drugi- otrzymuje swoje pieniądze, wolniej, ale jednak.

fastero opinie

Jakiekolwiek opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie odnośnie www.fastero.pl prosimy także zamieszczać poniżej w komentarzach pod tekstem. Dziękujemy za każde zamieszczone opinie. Równocześnie prosimy o zachowanie dobrego poziomu dyskusji także nie używanie wulgaryzmów takie komentarze będą kasowane a użytkownicy banowani.

fastero.pl opinie klientów firmy i forum www

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.