Bookfinanse Opinie bookfinanse.pl (23 Opinie) Forum

bookfinanse.pl opinie użytkowników – Bookfinanse Forum Internetowe

 

Forum Internetowe

www.bookfinanse.pl opinie

bookfinanse opinie

Jakiekolwiek bookfinanse opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.bookfinanse.pl prosimy także zamieszczać na dole w komentarzach pod artykułem. Dziękujemy za jakiekolwiek zamieszczone opinie. Równocześnie prosimy o zachowanie właściwego pułapu debaty oraz nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą usuwane a użytkownicy banowani.

bookfinanse.pl opinie i forum internetowe

Author: finanfox

Share This Post On

16 komentarzy

 1. bookfinanse nie udziela pożyczek, jest to pośrednictwo. Cała opinia jest wyssana z palca

  Post a Reply
 2. zwodzą kilka dni nie polecam

  Post a Reply
 3. Nie polecam nie potrafią odp nawet na smsa że nie pomogą

  Post a Reply
 4. zgadzam się z przedmówcami, firma koszmar, wyłudzają dane a i prowizje chcieliby wyssaną z palca, nie polecam nikomu!!!

  Post a Reply
 5. Ja akurat współpracę z formą i na razie jestem zadowolona będę miała jeden kredyt a nie parę chwilowek jestem zadowolona na obecną chwilę.

  Post a Reply
 6. Ja również jestem zadowolony, udzielili mi prywatnej pożyczki na spłatę wszystkich chwilówek a trochę ich było i teraz jestem na etapie załatwiania ( Oczywiście przez tą firmę) kredytu. Nie wiem skąd się biorą te negatywne opinie, ale firma dla mnie klasa sama w sobie, opieka niesamowita! Warunek konieczny, stały dochód i to tyle. A resztę zrobią już sami, wiadomo, że trzeba zapłacić za to, ale to już po tym jak załatwią kredyt na spłatę pożyczki i dobór wolnej gotówki dla siebie w miarę zdolności kredytowej. Pozdrawiam wszystkich z Bookfinanse!!!! Kochane osoby i znają się na rzeczy!

  Post a Reply
 7. Nie polecam właśnie dziś zakończyłam współpracę z Panią Anastazja .
  Jak myślicie o planie albo zmianie planu mówi się przed podpisaniem umowy prawda ?? Czy się może mylę ..
  Mówiła jedno na co się zgodziłam a po podpisaniu umowy nagle coś innego .. efekt końcowy zostałam ze swoimi długami plus fakturami od nich … Tzn. jeszcze większe długi … Dziękuję Pani Anastazji .

  Oczywiście napisałam stosowne maile w tej sytuacji do prezesa . Zobaczymy czy oni wszyscy tak podchodzą do klientów czy tylko niektórzy pracownicy .

  Post a Reply
 8. Mnie również przeciągnęli tyle czasu narażając jakieś 2 tygodnie i nic. Tracą czas klientów narażając ich na koszty i problemy.

  Post a Reply
 9. Mnie również przeciągnęli tyle czasu narażając jakieś 2 tygodnie i nic.

  Post a Reply
 10. Firma godna polecenia, szybko, sprawinie, przejrzyste warunki,
  a opiekun Pani Paulina, przesympatyczna zawsze uśmiechnięta, pełna energii kobieta, dobrze tłumaczy, podnosi na duchu, a jak trzeba to nawet na dworzec odprowadzi :):)

  Post a Reply
 11. Spoko firma, załatwili chwilówki w miesiąc i po krzyku. Polecam, Marcin

  Post a Reply
 12. Nie wiem skąd te negatywne opinie? frima udziela pozyczek na splate chwilowek i pomaga pozbyc sie tego cholerstwa. Z mezem jestesmy bardzo zadowoleni i dziekujemy za pomoc

  Post a Reply
 13. Witam chciałam napisać sprostowanie co to mojego komentarza 25 stycznia 2023 ..
  Koniec końców dogadalam się z bookfinanse oraz Panią Anastazja .
  Mimo iż nie umiałyśmy się porozumieć Pani Anastazja wie co robi i stara się aby wszytsko było dobrze i we właściwy sposób pomóc klienta . Mój błąd jest taki iż nie zapytałam o szczegóły . A kontakt z Panią Anastazja zawsze był bez zarzutów .

  Post a Reply
 14. Pani Kasiu , jakie faktury wystawili ?

  Post a Reply
 15. Dostała Pani u nich ten kredyt?

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.