Help Credit Opinie helpcredit.com.pl (22 Opinie) doradztwo kredytowe

helpcredit.com.pl opinie klientów firmy – Help Credit opinie negatywne i pozytywne na temat doradcy kredytowego

 

www.helpcredit.pl

helpcredit.com.pl opinie klientów firmy

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:HELP CREDIT - Doradztwo Kredytowe
Strona www:www.helpcredit.com.pl
e-mail:info@helpcredit.com.pl
Adres:Św Filipa 23/3 31-150 Kraków
KRS:
NIP:
REGON:
Kontakt - Telefon:+48 505 397 601
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:
Kwota Pożyczki
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
OfertaKredyty gotówkowe
maksymalna kwota kredytu 200 000 zł
okres kredytowania od 36 do 120 miesięcy
bez zabezpieczeń i poręczycieli
łatwo osiągalny, bez zbędnych formalności
pomoc finansowa
Kredyty firmowe
maksymalna kwota kredytu 300 000 zł
okres kredytowani od 36 do 96 miesięcy
bez zabezpieczeń
kredyty dla firm z krótkim stażem
zaległość w ZUS i US
Leasingi
samochodów
nieruchomości
maszyn budowlanych
sprzętu IT
maksymalny okres leasingu to 72 miesiące
problem z kredytem
Kredyty hipoteczne
marża od 1,5%
oprocentowanie od 0%
maksymalny okres kredytowania to 35 lat
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

 

Czy Help Credit dzwoni do pracodawcy?

Nie, firma finansowa w żadnej sytuacji nie telefonuje do zakładu pracy. Twoje dane osobowe są totalnie pilnowanie i nie są używane w celu dzwonienia do Twojego miejsca pracy.

Czy mogę odstąpić od umowy kredytu gotówkowego?

Konsument ma prawo wycofać się nie tylko od kupna pewnej rzeczy, przecież zarówno od kredytu czy pożyczki. Instytucja pożyczkowa udzielająca kredyty posiada obowiązek oświadczyć kredytobiorcę, o przypadającym mu prawie odstąpienia od kredytu. Kredytobiorca posiada na to 14 dni. W praktyce wygląda to tak, iż bank lub odrębna instytucja pożyczkowa udzielając pożyczki bierze od przyznanej kwoty prowizję. Aby w związku z tym wycofać się od zobowiązania pożyczkobiorca musi w pierwszej kolejności spłacić prowizję, w następnej kolejności złożyć wniosek o odstąpieniu. Pod warunkiem gdy zrobi to w ciągu 14 dni suma prowizji zostanie mu oddana. Znaczy to, iż nie klient ani instytucja pożyczkowa nic na takiej sytuacji ani nie zyskują, ani nie tracą.

Czy pożyczka help credit sprawdza bazy KRD?

KRD, to znaczy Krajowy Rejestr Długów, jest to powszechne biuro informacji gospodarczej utworzone 4 sierpnia 2003 roku, zajmujące się gromadzeniem i podawaniem informacji, odnoszących się do wielkości jak i spłaceniu długów instytutów a także osób prywatnych.
Dzięki ustawie o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, podpisanej 9 kwietnia 2010 roku, informacje mogą być przekazywane przez gminy i ich jednostki organizacyjne, działalności gospodarcze i osoby fizyczne posiadające tytuł wykonawczy.
System KRS, działający od 14 czerwca 2010 roku, udostępnia dane w rejestrze dla samorządów, administracji, podmiotów gospodarczych oraz sektorów mieszkaniowych, czy osób fizycznych.
Aby zostać usuniętym z rejestru, trzeba spłacić zadłużenie. Kiedy wierzyciel uzyska spłatę należności, musi w terminie 14 dni usunąć zadłużonego z listy zadłużonych.

TAK – firma pożyczkowa weryfikuje informacje w bazy KRD
Czy helpcredit.com.pl sprawdza BIK?

Biuro Informacji Kredytowej to firma finansowa, której rolą jest gromadzenie, przechowywanie i udostępnianie danych o klientach banków i ich historii kredytowej. Od pewnego czasu w BIK są również osoby, które korzystały z pożyczek w parabankach i instytucjach pozabankowych. W spisie BIK jest każda klient, która spłaca obecnie pożyczkę, kiedyś taki kredyt spłacała, ma limit w koncie, posiada kartę kredytową. W BIK są również dane o naszych zamkniętych już zobowiązaniach, które były regulowane, ale także o takich, które miały zaległość w ratach. Każda osoba, która stara się o pożyczkę ma możliwość sprawdzić swoją dotychczasową historię w BIK.

TAK – kredytodawca sprawdza informacje w BIK

Czy help credit podaje informacje o pożyczce gotówkowej do ERIF, BIG, BIK, KRD? Czy dodaje do takich spisów jak KRD, BIK, BIG, ERIF?

Instytucja finansowa przy przeglądaniu klienta używa określonych baz też wykazów dłużników wobec tego posiada możliwość dopisywania danych o nierzetelnych kredytobiorcach do wyżej wymienionych baz.

Opóźnienie w spłacie chwilówki – Windykacja

W przypadku opóźnienia w oddaniu pożyczki, www.helpcredit.com.pl ma regulacje do podjęcia akcji windykacyjnych mających na celu odzyskanie pieniędzy z kredytu, w tym w szczególności do:
a)kontaktu drogą telefoniczną z pożyczkobiorcą
b)przekazywania monitów za pomocą listów także na telefon komórkowy
c)wysłania tej sprawy do obsługi przez odział windykacji.

Po upływie terminu spłaty pożyczki, firma ma stosowną ustawę aż do dochodzenia zwrotu pożyczki gotówkowej na drodze trybu prawniczego. Kosztami dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze trybu prawniczego zostanie obciążony pożyczkobiorca.
Pożyczkodawca posiada upoważnienie przesłać informacje o wierzytelnościach kredytobiorcy do Biura Informacji Kredytowej. Wysyłanie Informacji do Biura Informacji Kredytowej jest dokonywane na podłożu udzielonej przez pożyczkobiorcę zgody okazanej we wniosku o kredyt.

Najlepsza pożyczka to Świetna Pożyczka

help credit opinie

Jakiekolwiek opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.helpcredit.com.pl prosimy także zamieszczać poniżej w komentarzach pod tekstem. Dziękujemy za wszystkie zamieszczone opinie. Zarazem prosimy o zachowanie dobrego stanu dyskusji również nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą kasowane a użytkownicy banowani.

helpcredit.com.pl opinie użytkowników i forum internetowe doradca kredytowy

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.