AKCEPT Finance Opinie akceptfinance.pl (23 Opinie)

akceptfinance.pl opinie klientów forum internetowe Faktoring AKCEPT FINANCE Opinie

 

akceptfinance.pl

www.akceptfinance.pl opinie forum

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:AKCEPT FINANCE
Strona www:www.akceptfinance.pl
e-mail:kontakt@akceptfinance.pl
Adres:ul. Mikołowska 29
41-400 Mysłowice
KRS: 0000348205
NIP:2220873211
REGON:241491267
Kontakt - Telefon:Tel.: +48 32 31 71 400
Fax: +48 32 31 71 404
Infolinia: 801 AKCEPT (801 25 23 78)
Kapitał zakładowyKapitał zakładowy: 5 000 000,00 zł
Kapitał wpłacony: 5 000 000,00 zł
O firmieAKCEPT Finance S.A. (debiut na New Connect 2011 roku) to pozabankowa firma świadcząca usługi faktoringu pełnego krajowego (faktoringu bez regresu) - nowoczesna forma finansowania faktur z przedłużonym i nieprzekroczonym terminem płatności wraz z dodatkowym ubezpieczeniem transakcji, czyli przejęciem ryzyka niewypłacalności kontrahenta. Gwarancja bezpieczeństwa codziennej działalności biznesowej i możliwość zachowania płynności finansowej w czasach kryzysu to najważniejsze korzyści płynące z naszych rozwiązań. Dodatkowo AKCEPT Finance S.A. jako specjalista w branży finansowania przedsiębiorstw oferuje inne formy faktoringu: faktoring pełny zagraniczny i niepełny oraz kompleksowe usługi zarządzania i monitorowania należności, finansowanie firm, pożyczki dla firm krótkoterminowe, dyskonto weksli i pośrednictwo w sprzedaży produktów i usług świadczonych przez swoich partnerów biznesowych.
Limit FaktoringowyLimit faktoringowy określa, do jakiej wartości możliwe jest finansowanie danego podmiotu. Limit ma charakter odnawialny, to znaczy, że spłacenie się finansowanych faktur odnawia możliwość ponownego korzystania z przyznanego limitu.
FormalnościDo uzyskania finansowania potrzebne jest przedstawienie dokumentów rejestrowych i finansowych stron finansowanej relacji handlowej, zatem Państwa firmy i Państwa Kontrahenta/Kontrahentów.
WniosekOnline
Logowanie
OfertaFaktoring w AKCEPT Finance S.A. to narzędzie optymalnego zarządzania finansami firm z sektora MŚP, które pozwala utrzymać wysoką konkurencyjność i poprawia wizerunek firmy wśród jej klientów i partnerów. Rozwiązanie to jest korzystniejsze od kredytu ze względu na większą łatwość uzyskania, dużą szybkość działania, mniejszy rygor i niższe koszta. Usługa oferowana przez AKCEPT Finance działa jak ubezpieczenie transakcji, jest rozwiązaniem które pomaga nie tylko zabezpieczać teraźniejszą kondycję firmy oraz planować jej przyszłość, ale radzić sobie z takimi problemami jak nierzetelność odbiorców oferowanych przez Państwa firmę dóbr i usług, brak bieżących (operacyjnych) środków na firmowym koncie czy ujemny bilans handlowy.
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

 

Akcept Finance Opinie

Wszelkie opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie odnośnie www.akceptfinance.pl prosimy także zamieszczać na dole w komentarzach pod tekstem. Dziękujemy za każde zamieszczone opinie. Równocześnie prosimy o zachowanie dobrego stanu dyskusji również nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą wyrzucane a użytkownicy banowani.

akceptfinance.pl opinie faktoring forum kontakt

 

 

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.