AXI CARD Opinie – Karta AXI (34 Opinie)

www.axi-card.pl opinie – karta kredytowa AXI CARD Opinie Forum

 

Karta AXI Opinie

www.axi-card.pl opinie forum

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:AXI CARD - KARTA KREDYTOWA -
Easy Payment Services Sp. z o.o.
Strona www:www.axi-card.pl
e-mail:help@axi-card.pl

Adres:ul. Żurawia 22, Warszawa
KRS:
NIP:
REGON:369578776
Kontakt - Telefon:(22) 211 67 67
Kara za niewywiązanie sie z umowyKarą za niewypełnienie zobowiazań umownych są odsetki karne w wysokości 0, 033% w skali dziennej naliczane od wykorzystanej kwoty aż do momentu spłaty przynajmniej miesięcznej minimalnej kwoty wymaganej czyli 15% wartości przyznanego Limitu Kredytowego.
Jakie jest oprocentowanie karty AXIOprocentowanie karty kredytowej AXI wynosi tylko 0,75% miesięcznie tj. 0,025% dziennie i dotyczy wykorzystanej kwoty (jeżeli spłacisz całą wykorzystaną kwotę w miesiącu następującym po wykonaniu transakcji) .
Kto może otrzymać kartę AXI CARD
Co najmniej 21 lat
Udokumentowany dochód
Minimalny dochód w wysokości 1200 zł miesięcznie
Jaka jest minimalna kwota spłatyMinimalna kwota spłaty zadłużenia wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego i nie może być większa od całkowitej sumy zobowiązań na karcie należnych pierwszego dnia miesiąca, w którym spłacana jest minimalna kwota. W przypadku, w którym chcesz spłacić jedynie kwotę minimalną pomiędzy 1 a 5 dniem miesiąca, oprocentowanie, zgodnie z Umową, wynosić będzie 0,75% miesięcznie plus prowizja administracyjna w wysokości 5,25% miesięcznie.
WniosekOnline
Karta AXI co to jest ?Karta AXI jest kartą zbliżeniową, dzięki czemu możesz płacić za zakupy zwykłym zbliżeniem karty do czytnika. Jeżeli kwota zapłaty będzie niższa niż 50 zł – nie będziesz musiał wpisywać swojego kodu PIN, dzięki czemu zakupy stają się zdecydowanie wygodniejsze i bezpieczniejsze.
Jak spłacić zobowiązania wobec Karty AXIMożesz spłacić swoje zobowiązania przy pomocy Twojego konta osobistego – wystarczy, że wypełnisz formularz depozytowy. Pamiętaj jednak, że zaksięgowanie takiego przelewu może trwać do 48 godzin. Dlatego też warto pamiętać, by odpowiednio wcześnie go wysłać i ominąć opłaty za opóźnienie spłaty karty. Możesz również skorzystać z przelewu przyspieszonego – wtedy, za określoną w Twoim banku opłatę, możesz przesłać pieniądze bezpośrednio na Twoją Kartę AXI.
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

AXI Card Opinie

Jakiekolwiek opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.axi-card.pl prosimy także zamieszczać poniżej w komentarzach pod postem. Dziękujemy za wszelkie zamieszczone opinie. Równocześnie prosimy o zachowanie właściwego stanu dyskusji oraz nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą usuwane a użytkownicy banowani.

axi-card.pl opinie forum

Opóźnienie w spłacie kredytu gotówkowego – Windykacja Karta Kredytowa AXI

Jeśli nie uda nam się spłacić pożyczki w umówionym terminie albo spóźniamy się ze zapłaceniem rat kredytu po pewnym czasie nasza zadłużenie zostanie przekazana do windykacji. Windykacja polega na takich czynnościach, na skutek których dłużnik ureguluje swoją zobowiązanie a jeśli nie – sprawa zostanie przekazana do sądu i następnie do komornika. Zanim tak się stanie jest kilka opcji działania ze strony dłużnika. Można zawrzeć umowę z karta AXI o rozłożenie zobowiązania na mniejsze raty co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla kredytobiorcy, jak i dla wierzyciela. Ten pierwszy nie naraża się na dodatkowe koszty komornicze, ten drugi- otrzymuje swoje pieniądze, wolniej, ale jednak.

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.