Windykacja Kaczmarski Inkasso Opinie

kaczmarski.pl opinie o windykacji Kaczmarski Inkasso

 

Windykacja Kaczmarski Inkasso na raty

Windykacja Kaczmarski Inkasso Opinie

 

Windykacja Kaczmarski Inkasso istnieje na rynku od ponad 25 lat. Powstała, by pomagać firmom niemogącym doprosić się zasłużonych należności. Nie działa jednak w sposób, który odstraszyłby dłużników. Na czele naszego zarządu stoi Prezes Jakub Kostecki, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, który od samego początku swojej kariery zawodowej pracował w Kaczmarski Inkasso. Wiceprezesem jest Maciej Amelian – absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu; jest z nami już od 18 lat!

Kancelaria stara się uzyskać wymagane środki w sposób polubowny – dąży do ugody. Dlatego na forum nasza firma jest doceniana za podejście zarówno do klienta jak i do osoby zadłużonej.

Kaczmarski Inkasso działa według przyjętych przez branże norm etycznych i społecznych. W szczególności przestrzegamy Zasady Dobrych Praktyk ogłoszone przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych. Posiadamy również Certyfikat Etyczny Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

Potwierdzeniem jakości świadczonych usług są otrzymane Certyfikaty ISO: Certyfikat Rejestracji Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Rejestracji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/IEC 27001:2013.

Aktualnie jesteśmy numerem jeden na rynku! Kolejny raz otrzymaliśmy tytuł Lidera Windykacji deklasując konkurentów pod względem liczby i wartości nominalnej spraw przyjętych do obsługi. Zdobyte wyróżnienie to dowód, że Kaczmarski Inkasso to najchętniej wybierana przez przedsiębiorców firma windykacyjna. Zaufanie naszych klientów wynika m.in. z wysokiej skuteczności działań oraz dbałości o relacje biznesowe na linii klient – dłużnik.

Zajmujemy się windykacją sądowo-egzekucyjną, monitoringiem należności oraz doradztwem finansowym.

WINDYKACJA POLUBOWNA NA KOSZT DŁUŻNIKA

To usługa, w ramach której prowadzimy negocjacje z dłużnikiem, a także dopisujemy go do Krajowego Rejestru Długów BIG SA.
Dodatkowo dzięki Ustawie z dnia 8 marca 2013 r. o terminach zapłaty w transakcjach handlowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 684 t.j. z późn. zm.) możemy odzyskać od dłużnika poniesione przez wierzyciela koszty windykacji.
Głównym elementem windykacji polubownej są negocjacje z dłużnikiem. To one decydują o jakości i skuteczności usługi. Na bazie doświadczeń zdobytych przy obsłudze tysięcy spraw opracowaliśmy ścieżki postępowania, które pozwalają nam porozumieć się z dłużnikami prezentującymi najróżniejsze postawy.

WINDYKACJA SĄDOWO-EGZEKUCYJNA

Odbywa się w przypadku braku realizacji windykacji polubownej. Sprawa zostaje przekazana do sądu, który wydaje wyrok w sprawie lub nakaz zapłaty. Wówczas osoba zadłużona ma obowiązek spłacić dług we wskazanym terminie oraz dokonać opłat za postępowanie sądowe. Jeśli tego nie zrobi, kolejnym krokiem może być interwencja komornika. Wtedy następuje przymusowa egzekucja, czyli zajęcie konta bankowego dłużnika lub licytacja jego ruchomości, a w najgorszym przypadku licytacja również jego nieruchomości.

MONITORING NALEŻNOŚCI

Na zlecenie klienta, prowadzimy monitoring terminowych spłat zobowiązań. Gdy dłużnik nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, stosujemy windykację telefoniczną poprzez rozmowę lub wysłanie SMSa lub zostaje wysłany list z wezwaniem do zapłaty. Im szybciej uda nam się skontaktować z zadłużoną osobą, tym większe szanse na szybkie i polubowne załatwienie sprawy.

DORADZTWO

Jako doświadczeni windykatorzy, możemy doradzać naszym klientom w sprawach związanych z odzyskiwaniem należności i zapobieganiem powstawaniu zadłużenia.Dokonujemy skrupulatnej analizy sytuacji rynkowej danego przedsiębiorstwa, pomagamy w poprawie płynności finansowej firmy oraz służymy wsparciem w bieżących problemach dotyczących zarządzania należnościami.

Pracujemy dla małych przedsiębiorców i wielkich korporacji. Zgłaszać do nas mogą się również dłużnicy, którzy otrzymali wezwanie do zapłaty. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu – z nami rozłożysz swoje zadłużenie na odpowiednie dla Ciebie raty.

Windykacja Kaczmarski Inkasso Opinie

Wszelkie opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie odnośnie www.kaczmarski.pl prosimy także zamieszczać pod spodem w komentarzach pod artykułem. Dziękujemy za jakiekolwiek zamieszczone opinie. Równocześnie prosimy o zachowanie należytego stanu dyskusji oraz nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą wyrzucane a użytkownicy banowani.

kaczmarski.pl opinie

Author: finanfox

Share This Post On

2 komentarze

  1. Bardzo dobra firma. Odzyskali moje pieniądze bardzo szybko.

    Post a Reply
  2. Współpracowałem z Kaczmarski Inkasso i mogę polecić. Sprawnie załatwili moja sprawę i odzyskali dla mnie pieniądze. Kontakt bardzo dobry i miłe Panie na infolinii.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.