FG Pożyczki Opinie fgpozyczki.pl opinie

fgpozyczki.pl opinie – FG Pożyczki opinie kontakt forum

 

FG Pożyczki opinie kontakt www.fgpozyczki.pl

FG Pożyczki opinie kontakt www.fgpozyczki.pl

 

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:FG Pożyczki - fgpozyczki.pl - Michał Goc
Strona www:www.fgpozyczki.pl
e-mail:
Adres:ul. Giżycka 1b/9
60-106 Poznań
nr wpisu do ewidencji33076/2002/S
NIP:779-21-22-069
REGON:634379974
Kontakt - Telefon:(61) 660 4556
Pośrednik ?TAK
Na jaki okres:od 6 do 84 miesięcy
Kwota Pożyczki
Maksymalne RRSO40.54%
WniosekOnline
Logowanie
Oferta
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

Czy FG Pożyczki sprawdza BIK?

Biuro Informacji Kredytowej to firma finansowa, której zadaniem jest zbieranie, trzymanie i prezentowanie danych o klientach banków i ich historii kredytowej. Od pewnego czasu w BIK są również osoby, które korzystały z pożyczek w parabankach i instytucjach pozabankowych. W rejestrze BIK jest każda klient, która reguluje teraz zobowiązanie, kiedykolwiek taki zobowiązanie spłacała, posiada limit w koncie, ma kartę kredytową. W BIK znajdują się także informacje o naszych zamkniętych już kredytach, które były spłacane, ale także o takich, które miały opóźnienia w spłatach. Każda klient, która ubiega się o pożyczkę ma możliwość zweryfikować swoją dotychczasową historię w BIK.

TAK – pożyczkodawca weryfikuje informacje w BIK czyli Biurze Informacji Kredytowej

Polecamy: funeda.pl / crediko.pl

Opóźnienie w spłacie pożyczki gotówkowej – Windykacja www.fgpozyczki.pl

Jeżeli nie uda nam się zapłacić zobowiązania w danym czasie albo spóźniamy się ze spłatą rat zobowiązania po określonym terminie nasza sprawa zostanie przekazana do windykacji. Windykacja polega na takich czynnościach, na skutek których dłużnik zapłaci swoją zaległość a jeśli nie – sprawa zostanie przekierowana do sądu i następnie do komornika. Zanim tak się stanie jest kilka możliwości działania ze strony dłużnika. Można zawrzeć umowę z xxx o rozłożenie zadłużenie na mniejsze raty co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla pożyczkobiorcy, jak i dla wierzyciela. Ten pierwszy nie ponosi na dodatkowe koszty komornicze, ten drugi- otrzymuje swoje pieniądze, wolniej, ale jednak.

FG Pożyczki Opinie

Wszystkie opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie odnośnie www.fgpozyczki.pl prosimy także zamieszczać niżej w komentarzach pod postem. Dziękujemy za każde zamieszczone opinie. Równocześnie prosimy o zachowanie odpowiedniego pułapu dyskusji oraz nie używanie wulgaryzmów takie komentarze będą wyrzucane a użytkownicy banowani.

fgpozyczki.pl opinie

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.