monetkowo.pl Opinie – Monetkowo (33 Opinie)

Monetkowo opinie pożyczka

Monetkowo.pl opinie pożyczka

Monetkowo Opinie o pośredniku pożyczek i kredytów gotówkowych – forum

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:Monetkowo - WebField Sp. z o.o.
Strona www:www.monetkowo.pl
e-mail: kontakt@monetkowo.pl
Adres:z siedzibą w Gdańsku (80-386), ul.Lęborska 3B/lok. 1.24
KRS:363241225
NIP:5833190889
REGON:363241225
Kontakt - Telefon:572-322-885
Pośrednik ?TAK
Gdzie trafiają dane:WebField Sp. z o.o.
Kwota Pożyczkiod 100 do 15 000 zł
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
Oferta- pożyczki online
- chwilówki
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem

Czy monetkowo sprawdza KRD czyli Krajowy Rejestr Długów?

Krajowy Rejestr Długów, czyli w skrócie KRD to jedno z szeregu placówek informacji gospodarczej działające od 4 sierpnia 2003 roku. się magazynowaniem i upublicznieniem wiadomości również danych gospodarczych. Obejmują one przede wszystkim zadłużenia i terminów wywiązywania się z zadań. Gromadzone informacji obejmują przedsiębiorców i nabywców. Dodanie dłużnika do KRD skutkuje dodaniem go do powszechnej listy zadłużonych obywateli oraz korporacji. Taka procedura zdarza się najskuteczniejszym rozwiązaniem na odebranie nierozliczonych pieniędzy np. nieuregulowanej pensji lub alimentów. O wykluczenie z KRD przystoi się starać poprzez zgłoszenie prośby o wykluczenie.

TAK – firma pożyczkowa sprawdza informacje w bazy KRD

Opóźnienie w spłacie kredytu – Windykacja monetkowo.pl

Odzyskanie własności wierzytelności od kredytobiorcy jest prawomocna i akceptuje wszelkie starania określone w mających moc prawną przepisach prawnych. Istnieją dwa sposoby prowadzenia windykacji miękka i procesowa. Przeważnie rewindykowanie długów drobnych kończy się na egzekucji polubownej, która polega na wysyłaniu do wierzycieli żądań, w których ponagla go do uiszczenia stworzonego długu.

monetkowo opinie

Wszelkie opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie dotyczące www.monetkowo.pl prosimy także zamieszczać na dole w komentarzach pod artykułem. Dziękujemy za wszelkie zamieszczone opinie. Jednocześnie prosimy o zachowanie właściwego poziomu debaty również nie używanie wulgaryzmów takie komentarze będą usuwane a użytkownicy banowani.

monetkowo.pl opinie forum

Czy monetkowo.pl sprawdza historię w BIK?

Biuro Informacji Kredytowej to instytucja finansowa, której rolą jest gromadzenie, trzymanie i udostępnianie informacji o klientach banków i ich historii kredytowej. Od pewnego czasu w BIK są również osoby, które korzystały z pożyczek w parabankach i instytucjach pozabankowych. W spisie BIK jest każda klient, która reguluje obecnie należność, kiedykolwiek taki zobowiązanie spłacała, ma limit w koncie, ma kartę kredytową. W BIK znajdują się także dane o naszych zamkniętych już zobowiązaniach, które były regulowane, ale także o takich, które miały zaległość w ratach. Każda osoba, która stara się o kredyt może zweryfikować swoją dotychczasową historię w BIK.

TAK – instytucja finansowa sprawdza informacje w historię w BIK

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.