Pożyczka Yanok Opinie

yanokhipoteczny.pl opinie – pożyczka hipoteczna Yanok

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:YANOK Fundusz Hipoteczny - Pożyczki Hipoteczne
Strona www:www.yanokhipoteczny.pl
e-mail:bok@yanokhipoteczny.pl
Adres:al. Słowackiego 39
31-159 Kraków
KRS:0000572270
NIP:6762492217
REGON:362286875
Kontakt - Telefon:Departament Pożyczek: +48 609 530 898
Departament Inwestycji: +48 667 141 082
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.
Kwota PożyczkiFundusz Hipoteczny Yanok standardowo udziela pożyczek od 50.000 zł do 10 mln złotych. Niższe i wyższe kwoty są możliwe w drodze indywidualnych negocjacji. do negocjacji.
Na jaki okres udzielana jest pożyczka:Standardowa pożyczka udzielana jest na okres do 12 miesięcy z gwarancją przedłużenia o kolejne pół roku. Dłuższe okresy finansowania możliwe są w drodze indywidualnych ustaleń.

W przypadku Pożyczki Kwartalnej udzielanej na 3 miesiące, również istnieje gwarancja przedłużenia umowy o kolejne okresy.
WniosekOnline
Logowanie
Oferta- pożyczki hipoteczne
- inwestycyjne
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem
Pożyczka Hipoteczna Yanok Opinie

Pożyczka Hipoteczna Yanok Opinie

Czy pożyczkę gotówkową można zwrócić przed terminem?

Rzecz jasna istnieje szansa wcześniejszego oddania otrzymanej w Yanok kredytu. Zgodnie z rozporządzeniem o pożyczkach konsumenckich, w takiej sytuacji, na wniosek kredytobiorcy zostaje oddana nienależna Yanok proporcjonalna porcja opłat. Aby złożyć taki wniosek powinno się skontaktować się z yanokhipoteczny.pl.

Mam kredyty gotówkowe w różnych instytucjach finansowych czy mogę się starać o pożyczkę Yanok ?

Wszelkie złożone online aplikacje od pożyczkobiorców będą analizowane pod każdym kątem osobno stąd jeśli posiadasz parę kredytów w innych instytucjach to nie jest powód by nie składać aplikacji w naszej firmie wskutek tego dostarcz aplikacje i oczekuj na naszą decyzję.

Kiedy pieniądze będą na moim koncie?

Pieniądze pożyczkodawca wypłaci nawet w ciągu kilku godzin szacowanych od momentu osiągnięcia pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej, pod warunkiem, że posiadasz konto w banku, na jakie ma zostać przelana pożyczka gotówkowa w współpracującym z pożyczkodawcą banku.

Czy mogę mieć kilka pożyczek w Funduszy Yanok w tej samej chwili?

Nie, w tym samym terminie możesz posiadać jedynie jedną aktywną pożyczkę.

Czy mogę zrezygnować z umowy kredytu gotówkowego?

Kontrahent ma prawo wycofać się nie tylko od kupna pewnej rzeczy, jednakże zarówno od kredytu lub pożyczki. Instytucja pożyczkowa użyczająca pożyczki posiada obowiązek poinformować kredytobiorcę, o przysługującym mu prawie odstąpienia od zobowiązania. Kredytobiorca posiada na to 14 dni. W praktyce wygląda to w taki sposób, iż bank bądź odrębna instytucja pożyczkowa udzielając kredytu gotówkowego pobiera od przyznanej sumy prowizję. Ażeby więc wycofać się od wierzytelności kredytobiorca musi przede wszystkim oddać prowizję, w następnej kolejności dostarczyć podanie o zrezygnowaniu. Pod warunkiem gdy dokona to w przeciągu 14 dni suma prowizji zostanie mu oddana. Oznacza to, że nie kredytobiorca ani firma pożyczkowa nic na takiej sytuacji ani nie zarabiają, ani nie tracą.

Pożyczka Yanok Opinie

Wszelkie opinie można zobaczyć w komentarzach. Nowe opinie odnośnie www.yanokhipoteczny.pl prosimy także zamieszczać niżej w komentarzach pod postem. Dziękujemy za jakiekolwiek zamieszczone opinie. Zarazem prosimy o zachowanie poprawnego pułapu debaty oraz nie używanie wulgaryzmów takie komentarze będą kasowane a użytkownicy banowani.

yanokhipoteczny.pl opinie

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.