medpozyczka.pl opinie (34 Opinie) Med Pożyczka

Med Pożyczka Opinie www.medpozyczka.pl

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:Med Pożyczka - Pośrednik Pożyczkowy
Strona www:www.medpozyczka.pl
e-mail:
Adres:1 Avlonos, 1075, Maria House, Nikozja
VAT UE CY10280711W
Company Registration NumberHE 280711
REGON:
Kontakt - Telefon:
Pośrednik ?TAK
Gdzie trafiają dane:DFEX Investments Limited z siedzibą w Nikozji
Kwota Pożyczkiod 100 do 25 tyś zł
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
Oferta- pożyczki od 100 do 25 000 złotych na okres od 5 do 360 dni
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem
www.medpozyczka.pl opinie

medpozyczka.pl opinie

Czy Med Pożyczka sprawdza bazy KRD?

Krajowy Rejestr Długów, czyli w streszczeniu KRD to jedno z szeregu biur informacji gospodarczej działające od 4 sierpnia 2003 roku. się przechowywaniem i upowszechnieniem wiadomości również personali gospodarczych. Obejmują one przede wszystkim zobowiązania i terminów spełniania się z zobowiązań. Gromadzone wiadomości obejmują kupców i użytkowników. Dodanie pożyczkobiorcy do KRD owocuje dołożeniem go do publicznej wykazu zadłużonych osób i spółek. Taka procedura zdarza się najskuteczniejszym środkiem na odzyskanie nieuiszczonych pieniędzy np. niewypłaconej wypłaty lub alimentów. O wyłączenie z KRD przystoi się ubiegać poprzez zgłoszenie wniosku o wykreślenie.

TAK – firma pożyczkowa weryfikuje informacje w KRD czyli Krajowym Rejestrze Długów

Czy medpozyczka.pl przekazuje dane o kredycie gotówkowym do BIG, ERIF, KRD, BIK? Czy wpisuje do takich spisów jak BIG, BIK, ERIF, KRD?

Firma przy weryfikowaniu pożyczkobiorcy korzysta z określonych baz i indeksów dłużników w związku z tym ma możliwość dopisywania danych o nieuczciwych klientach do wyżej wymienionych baz.

Czy Med Pożyczka sprawdza BIK?

BIK zostało założone w roku 1997 za sprawą banków i Związku Banków Polskich. Biuro Informacji Kredytowej to największa w kraju baza informacji o podmiotach indywidualnych, jak i. Oprócz danych w obszarze kredytów bankowych, BIK gromadzi dane o pożyczkach pozabankowych. BIK wyróżnia duża sprawdzalność. przechowywane w Biurze informacji kredytowej informacje z jednej strony posiadają dobry charakter, szczególnie dla ludzi posiadających pozytywnądobrą historię finansową, z drugiej negatywną dla klientów, którzy mają zaległe zobowiązania finansowe. BIK ogólnie jest postrzegane jako znacząca instytucja, służąca obiektywnej ocenie sytuacji i wspomagająca działania finansowe. Wykorzystanie informacji z BIK jest bardzo wysokie. Możliwość zakupu informacji BIK jest możliwa za ustaloną opłatą.

TAK – kredytodawca sprawdza informacje w BIK czyli Biurze Informacji Kredytowej

Opóźnienie w spłacie kredytu gotówkowego – Windykacja Med Pożyczka

W wypadku zwłoki w spłacie pożyczki gotówkowej, pożyczkodawca posiada upoważnienie do podjęcia akcji windykacyjnych mających na celu odzyskanie użyczonych pieniędzy, w tym w szczególności do:
a)kontaktu telefonicznego z dłużnikiem
b)przekazywania monitów za pomocą poczty także SMS
c)podania tej pożyczki do obsługi za sprawą windykacji.

Po upływie terminu spłaty pożyczki, firma posiada prawo aż do dochodzenia zwrotu kredytu na drodze działania prawniczego. Kosztami dochodzenia zwrotu chwilówki na drodze procesu sądowego zostanie obciążony pożyczkobiorca.
Firma posiada prawo wysłać informacje o kredytach klienta do BIK. Przekazywanie danych do Biura Informacji Kredytowej jest realizowane na podłożu udzielonej poprzez pożyczkobiorcę zgody wyrażonej we wniosku o kredyt gotówkowy.

medpozyczka.pl Opinie

Jakiekolwiek opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie odnośnie www.medpozyczka.pl prosimy także zamieszczać pod spodem w komentarzach pod postem. Dziękujemy za jakiekolwiek zamieszczone opinie. Jednocześnie prosimy o zachowanie poprawnego stanu debaty także nie stosowanie wulgaryzmów takie komentarze będą usuwane a użytkownicy banowani.

Med Pożyczka Opinie

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.