Monify Opinie – Pożyczka dla firm

monify.pl opinie o pożyczce dla firm

Prospekt Informacyjny
Nazwa pożyczkodawcy:SIA Monify - Pożyczka dla firm
Strona www:www.monify.pl lub monify.pl
e-mail:pieniadze@monify.pl
Adres:Dzirnavu iela 36, Rīga, LV – 1010, Latvija
Numer Rejestracyjny40203083863
NIP:
REGON:
Kontakt - Telefon:+48 538 096 731
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:
Kwota PożyczkiDo 150 000 złotych
Przedłużenie
WniosekOnline
Logowanie
Oferta
OpinieOpinie dostępne w komentarzach pod artykułem
Monify Opinie

Monify Opinie

Czy kredyt gotówkowy Monify można zwrócić wcześniej?

Każdy kredytobiorca posiada możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki gotówkowej.
Dostałem pożyczkę dla firm w Monify na co mogę ją wydać?

Pożyczka może być przeznaczona na obojętnie jaki cel. Nie należy wcześniej oznajmiać na co potrzebujemy wydać pieniądze z pożyczki dla firm.

Ile wynosi RRSO czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania?

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to termin z obszaru finansów. RRSO zawiera całkowity koszt kredytu nałożony na klienta w postaci procentowej w skali roku. RRSO umożliwia porównać istniejące oferty kredytowe na rynku finansowym, ponieważ zawiera nie tylko oprocentowanie, ale również pozostałe koszty kredytu lub pożyczki.

Niestety nie znaleźliśmy takiej informacji na stronie www.monify.pl

Czy mogę wycofać się z umowy pożyczki Monify ?

Konsument ma możliwość wycofać się nie tylko od zakupu pewnej rzeczy, przecież zarówno od kredytu czy pożyczki gotówkowej. Instytucja pożyczkowa udostępniająca kredyty gotówkowe ma obowiązek oświadczyć kredytobiorcę, o przysługującym mu prawie odstąpienia od kredytu. Pożyczkobiorca ma na to 14 dni. W praktyce wygląda to tak, iż bank albo inna instytucja finansowa – pożyczkowa udzielając pożyczki gotówkowej pobiera od przyznanej kwoty prowizję. By zatem zrezygnować od zobowiązania klient musi pierw spłacić prowizję, w następnej kolejności złożyć wniosek o zrezygnowaniu. Pod warunkiem gdy uczyni to w ciągu 14 dni kwota prowizji zostanie mu oddana. Świadczy to, że nie pożyczkobiorca ani instytucja pożyczkowa nic na takiej sytuacji ani nie zarabiają, ani nie tracą.

Czy mogę mieć kilka zobowiązań w tym samym czasie?

W firmie wolno posiadać zaledwie jedno czynne zobowiązanie. Po jego zamknięciu można strać się o dodatkową pożyczkę. Firma poważa konsekwentnych pożyczkobiorców oferując im odpowiednie warunki przy kolejnych zobowiązaniach.

Kiedy pieniądze będą na moim koncie?

Pieniądze otrzymasz nawet w ciągu kilku godzin szacowanych od momentu uzyskania korzystnej oceny zdolności pożyczkowej, pod zastrzeżeniem, iż masz rachunek bankowy, na jakie ma zostać przelana pożyczka gotówkowa w współpracującym z firmą banku.,

Mam pożyczki gotówkowe w innych firmach czy mogę się starać o kredyt gotówkowy?

Wszelkie złożone przez internet prośby od klientów będą badane pod wszelkim względem oddzielnie więc o ile masz parę pożyczek w innych bankach to nie jest powód by nie przesłać online aplikacji w naszej firmie więc prześlij online aplikacje i wyczekuj na naszą decyzję.

Czy Pożyczka Monify sprawdza bazy KRD?

KRD, to znaczy Krajowy Rejestr Długów, to znane biuro informacji gospodarczej powstałe 4 sierpnia 2003 roku, zajmujące się pozyskiwaniem a także ujawnianiem informacji, na temat wysokości jak również spłaceniu zadłużenia działalności gospodarczych a także konsumentów
Dzięki ustawie o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, podpisanej 9 kwietnia 2010 roku, informacje mają możliwość być dostarczane przez gminy i ich jednostki organizacyjne, działalności gospodarcze oraz jednostki mające tytuł wykonawczy.
System KRS, istniejący od 14 czerwca 2010 roku, podaje dane w rejestrze dla samorządów, administracji, podmiotów gospodarczych jak również sektorów mieszkaniowych, czy osób fizycznych.
Aby zostać usuniętym z rejestru, trzeba uregulować zadłużenie. Gdy wierzyciel dostanie spłatę należności, musi w terminie 14 dni usunąć dłużnika z bazy dłużników.

TAK – kredytodawca sprawdza informacje w bazy KRD

Czy instytucja pożyczkowa przesyła wiadomości o chwilówce do BIK, KRD, ERIF, BIG? Czy dodaje do takich wykazów jak BIK, BIG, ERIF, KRD?

Firma przy analizowaniu kredytobiorcy używa określonych baz również rejestrów dłużników wobec tego ma możliwość dodawania informacji o nieuczciwych pożyczkobiorcach do wyżej wyszczególnionych baz.

Czy Monify sprawdza historię w BIK?

Grupa BIK stanowi główne miejsce informacji kredytowej i gospodarczej. Zbiera i przesyła dane zainteresowanym o tym, czy podmioty samodzielne oraz przedsiębiorstwa mają jakieś zadłużenia i jak wygląda ich przebieg. To kopalnia wiedzy w obszarze zadłużeń finansowych. wynik z BIK można zakupić wnosząc żądaną kwotę, dzięki temu zabiegowi każda jednostka fizyczna może sprawdzić jakie szanse posiada na otrzymanie kredytu, a ewentualny kontrahent sprawdzi uczciwość. Z BIK działają wszystkie banki w Polsce oraz firmy pożyczkowe. Działalność biura informacji kredytowej zapobiega nadmiernemu narastaniu długów, a potwierdzone w BIK dane pozwalają budować pozytywną historię kredytową.

TAK – pożyczkodawca sprawdza informacje w bazy BIK

Monify Windykacja

W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki gotówkowej, instytucja posiada przepis do podjęcia kroków windykacyjnych mających na celu odzyskanie użyczonych pieniędzy, w tym w szczególności do:
a)kontaktu za pomocą telefonu z kredytobiorcą
b)wysyłania upomnień korespondencyjnych również na telefon komórkowy
c)wręczenia tej pożyczki do obsługi za sprawą windykacji.

Po upływie okresu spłaty pożyczki, firma posiada akt prawny aż do dochodzenia zwrotu kredytu na drodze postępowania sądowego. Wydatkami dochodzenia zwrotu pożyczki dla firm na drodze procesu prawniczego zostanie obarczony kredytobiorca.
Instytucja ma upoważnienie wysłać informacje o długach kredytobiorcy do BIK. Dostarczanie Informacji do BIK jest realizowane na podłożu udzielonej przez kredytobiorcę zgody okazanej we podaniu o chwilówkę.

Monify Opinie

Wszystkie opinie można przeczytać w komentarzach. Nowe opinie odnośnie pożyczki monify.pl prosimy także zamieszczać pod spodem w komentarzach pod artykułem. Dziękujemy za wszelkie zamieszczone opinie. Zarazem prosimy o zachowanie poprawnego stanu debaty także nie używanie wulgaryzmów takie komentarze będą kasowane a użytkownicy banowani.

monify.pl opinie

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.