pieniadzedlafirmy.com opinie – Kredyt dla Firmy

www.pieniadzedlafirmy.pl opinie klientów o firmie oferującej kredyty firmowe oraz pożyczki

 

Właścicielem serwisu jest firma prowadząca także stronę www.pieniadzedlaciebie.pl mieszcząca się pod adresem  Ul. Jagiellońska 60 lok. 87,03-468 Warszawa tel: 880-849-880.

Strona www.pieniadzedlafirmy.com a także pieniadzedlaciebie.pl nie udziela bezpośrednio kredytów ani pożyczek lecz tylko współpracuje z bankami a także instytucjami finansowymi przez co pośredniczy w zawieraniu umów miedzy tymi podmiotami. Firma pomaga osobom prywatnym a także firmą w celu pomocy w uzyskaniu potrzebnego kapitału do wykorzystania na dowolnie wybrany przez siebie cel. www.pieniadzedlafirmy.com dysponuje zespołem niezależnych ekspertów którzy wybierają dla klienta najlepsza z możliwych ofert dostępnych na rynku pożyczkowym oraz kredytowym.

„Pieniądze dla Firmy” ma w swojej ofercie takie kredyty dla firm jak:

Kredyt dla firmy bez sprawdzania ZUS czy US

– nie jest liczony dochód firmowy a tylko sprawdzane realne dochody na rachunku ROR jednak klient w tym przypadku jest sprawdzany w bazie BIK (Biura Informacji Kredytowej)

– druga opcja to kredyt gotówkowy ratalny do kwoty 120 tyś złotych klient w takim wypadku jest sprawdzany w bazie BIG ( Biuro Informacji Gospodarczej)

Kredyt Gotówkowy dla nowych firm pieniadzedlafirmy.com

Kredyt inwestycyjny dla firm – udzielany w walucie PLN przy wkładzie własnym na poziomie 20%

 

Pieniądze dla firmy Opinie

Kredyt na Firmę

 

pieniadzedlafirmy.com opinie

Opinie o doradcach kredytowych z pieniadzedlafirmy.com prosimy umieszczać w komentarzach. Dziękujemy za wszelkie opinie.

 

 

Author: finanfox

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.